«Жіноча консультація, направду, зроблена за європейськими стандартами. Створені всі умови, аби пацієнти почували себе комфортно. Висловлюю подяку ремонтній бригаді, яка всього-на-всього за півроку реконструювала занедбане приміщення до рівня медичного закладу, який можна ставити в приклад», – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Слід додати, що роботи із реконструкції розпочали в липні 2016 року. І вже у лютому 2017 року установу здано в експлуатацію. У приміщенні провели капітальний ремонт, замінили систему опалення, енергопостачання, вікна, двері, перекриття.

До цього часу це приміщення було занедбане і жодним чином  не використовувалося.

Роботи на об’єкті виконувала підрядна організація  ТзОВ “ХоСаРо”.

Зазначимо, що реконструкцію було здійснено за кошти Фонду реґіонального розвитку – сім мільйонів  100 тисяч  гривень  та за гроші обласного бюджету, з якого виділили ще  400 тисяч грнивень.

«У нашій жіночій консультації  створені необхідні умови праці. Медичний заклад оснащено новим сучасним обладнання.  Розраховуємо приймати понад 100 пацієнтів щодня», – повідомив завідувач жіночої консультації Микола Серватнюк.

Жіноча консультація знаходиться за адресою: Броди вул. Гончарська, 14а (другий поверх над аптекою).

Повідомлення прес-служби Львівської обласної ради