Це вже 15 міжнародні змагання на Кубок імені видатного краянина.  Цьогоріч вони присвячені 70-м роковинам від дня заснування Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи.

Триватимуть вони два дні, й завтра по обіді буде підведено підсумки змагань.

Юних спортсменів приїхало чимало, як і завжди на змагання до нашої спортивної школи. Та цього разу спортивне свято трохи затьмарене. Річ у тім, що завжди під час таких заходів у вестибюлі організовували буфет. Охоче це робив і не надто дорого підприємець Микола Дащаковський, який нерідко виступає спонсором школи, а під час змагань і турнірів у своїх закладах – з зниженими цінами – годує іноземних гостей.

Кубок Юрія Дрогобича – турнір вельми інтенсивний і насичений, і між іграми спортовці й тренери  просто не встигають перекусити й поповнити сили за межами школи. Завше в пригоді ставав буфет, де були й мінералка, й канапки, й печиво, шоколад, гарячі чай, кава тощо

Та от нині буфет… заборонили. І, як нам вдалося довідатися з власних джерел, “ідея” належить заступникові Дрогобицького міського голови з гуманітарних питань. Цей добродій вирішив, що можуть “набігти представники ЗМІ і з’ясовувати, чому. як, хто торгує в школі….” Дивно, але організатори – щоби не створювати собі ще більших проблем -таки змушені були відмовитися від послуг власника “Еліту”.

Турнір завтра завершиться, на церемонії нагородження будуть, звісно, й представники влади.Цікаво, з якими обличчями вони туди підуть і як пояснюватимуть, що діти-спортовці від ранку до обіду змагалися натще?