Водночас  Кеннеді наголошував, що споживачі – найбільша економічна громада, що  відображає інтереси майже кожного члена суспільства.

Та все ж, попри  важливу роль споживчої спільноти, надто часто іі бачать, однак  не чують.

Згодом  права споживачів було  розширено й визнано у багатьох державах.

За ініціативою Всесвітньої організації союзів споживачів до переліку прав споживача були додані  права на задоволення базових потреб, на компенсацію, на споживчу освіту, на здорове довкілля.

В нашій країні Правовий рівень захисту прав споживачів, реалізацію їх прав на безпеку товарів, інформацію, вибір, відшкодування збитків, здійснення контролю за якістю та безпекою продукції (робіт, послуг) та сприяння діяльності громадських організацій споживачів забезпечується статтею 42 Конституції України.

За роки незалежності створено законодавча база, яка, в основному, забезпечує права споживачів.

У травні 1991 року ухвалено  Закон України «Про захист прав споживачів». Основним у ньому  є право вибору та право на захист від неякісних та небезпечних товарів і послуг та  отримання компенсації в разі придбання товарів низької або сумнівної  якості чи отримання неякісних  послуг.

Однак всім добре відомо, що  попри  норми чинного законодавства на наші  прилавки доволі часто потрапляють і неякісні продукти харчування, й неякісні товари широкого вжитку, А якість послуг,  які отримує український  споживач  часто-густо  є вкрай незадовільним.

І власне дієвим інструментом забезпечення якості і безпеки продукції є державний нагляд і контроль. Головна мета державного нагляду – використовуючи правові методи впливу на виробників, захистити права споживача на отримання товарів і послуг гарантованої якості і безпечних при вживанні та в експлуатації, не допустити на ринок продукцію, яка не відповідає вимогам нормативних документів.

В  умовах лібералізації зовнішньоекономічної діяльності, обов’язкова сертифікація продовжує відігравати важливу роль. Завдяки органам з сертифікації попереджається ввезення до України неякісної, а іноді і небезпечної для здоров’я і життя людей, продукції. Захистити товар від підробок, допомогти ідентифікувати продукцію, покликане маркування продукції – інформація на упаковці, що містить відомості різного характеру у вигляді тексту, окремих графічних, кольорових символів. Ознайомившись з інформацією на упаковці споживач дізнається про склад харчового продукту, у тому числі харчових добавок та ароматизаторів, що використовувались при його виробництві, кінцеву дату споживання, застереження щодо вживання харчового продукту певними категоріями населення (дітьми, вагітними жінками), про наявність у продукті ГМО. Ця інформація дозволяє споживачеві зробити усвідомлений вибір.

Наші громадяни повинні мати достовірну інформацію про продукцію, яку вони вживають, про всі потенційні ризики, з якими вони щодня стикаються, заходячи в продовольчий магазин, а не сліпо вірити рекламі виробника, і думати, що все, що потрапило на ринок, є безпечним за визначенням.

Для цього державні органи і громадськість мають  об’єднувати свої зусилля   повсякчас дбати  про захист споживачів, що є однією з обов’язкових умов розвитку кожної правової держави.

Нинішній день водночас і чергова можливість подякувати тим, хто сумлінно виконує свої посадові обов’язки й пильнує інтереси українського споживача, і потішитися за те, що зростає рівень правової грамотності суспільства.

Нині щиро радимо кожному: вивчайте та захищайте свої права споживача.

Й у Всесвітній день споживача щирі вітання адресуємо  Наші щирі усім  тим, хто  безпосередньо бере  участь у формуванні й реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів, усім, хто послідовно боронить і захищає наші права людини, особистості, споживача.