У книжці-альбомі «За львівськими брамами»– таємниці і багатство Львова, сховані від сторонніх очей. Тут, за відчиненими і закритими брамами львівських під’їздів, співіснують минуле й сучасне. Життя давніх будинків, яке зафіксувала через фотооб’єктив Анастасія Іванова, і є свідченням львівської історії. «Мета створення альбому — показати приховану красу міста, дізнатися більше про львів’ян, віднайти зв’язок між людьми, що зводили той Львів, який ми знаємо та любимо, і його теперішніми мешканцями», – розповідає Анастасія.

Світлина від Леоніда Ґольберґ.
Окрім фотографій, книга містить інформацію про створення будівель, імена архітекторів. Історичний матеріал зібрав Євгеній Бондаренко, а розповіді мешканців під’їздів, яких Анастасія зустріла під час фотографування, оформлені в тексти завдяки Євгену Савченку.

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

«До книги увійшли світлини півсотні  будівель, – зауважує авторка. – Їх об’єднує лише те, що усі вони збудовані в дорадянські часи, і, водночас, досі зберегли залишки первинної фотогенічності. Представлені будинки були зведені у другій половині ХІХ — першій третині ХХ століття, тож альбом закарбовує усі основні архітектурні стилі тогочасного Львова, від історизму до функціоналізму».

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

Олена ГУТИК,

Менеджер зі зв’язків з громадськістю «Видавництва старого Лева»