На Майдані, крім мужності загиблих і живих, як з’ясувалося через два роки, виявилася група гнидних і мерзенних «щурів». І саме про «щурів» Майдану треба поговорити саме зараз. Щоб не зрадити пам’ять Небесної Сотні.Виявилося, що досить велика кількість тих, хто скакав  сценою з криками «Слава Україні!» прийшла туди для того, щоб продати Януковичу і компанії можливість бігти з країни, здати Крим і сісти на схеми розграбування Батьківщини. Я думаю, ще коли вони вішали нам локшину про свої наміри, вони точно знали, за ЩО вони боролися.

Поки Майдан бився, ці люди їздили до Януковича і домовлялися про преференції для себе особисто. Про посади, про місця і можливості присмоктатися до системи розграбування країни. У сухому залишку я бачу, що зараз саме «щури Майдану» стали нашою основною проблемою, не меншою, ніж аґресія Путіна.

Серед «щурів Майдану» я б насамперед назвав Арсенія Петровича Яценюка. Ця сука – пробачте мою ветеринарну термінологію, (ну не схожий на пса, блін!) — очолила систему корупції, що залишилася у спадок від риґів.

Другий «щур Майдану» — дволикий. Це Пашинський і Таня Чорновол. Тому що Чорновол, яка на кістках Небесної Сотні показово кнопкодавить, цим пишається і каже, що зробила це демонстративно, вривається в офіси, б’є чужих секретарок, краде чужу машину, викидаючи з неї водія — веде себе, як останній Янукович. Таня, твою мать! За конституційне право цих людей користуватися свободою слова, і на цій машині їздити і говорити, що Він злодій — загинула Небесна Сотня. І це не собаче діло Чорновол  затикати роти людям, які говорять про злочини її соратників.

Результат пошуку зображень за запитом "Пашинський і Чорновол"
Chornovil-Tetyana12
Ще вчора колишня символом боротьби з режимом Таня Чорновол, сьогодні стала вести себе як щур і зрадник! Тому що Небесна Сотня загинула саме за те, на що сьогодні плює вчорашня революціонерка.Чомусь, забороняючи робити щось іншим, собі Чорновол дозволяє все. Вона карає людину саме за те, що робила сама. Тому вона – пацюк!

Всі спроби захищати Януковича Анею Герман і Оленою Бондаренко  просто змеркли перед феєричним ідіотизмом Тані Чорновіл в захисті Пашинського! Після того, як Таня захищає Пашинського, у мене немає більше морального права стібатися над Анею Герман і Оленою Бондаренко. Я не маю більше права їм це згадувати після демонстрації Танею своїх почуттів до Пашинського. Так улесливо потворно навіть Януковича не любили!

Добродомов сказав, що Пашинський – злодій і негідник, який вкрав нафтопродукти Курченко і продав їх повз державну кишені. Але Пашинський в суд тричі не з’явився. Коли на голову комітету чинної влади кажуть, що він злодій, який вкрав Житомирську кондитерську фабрику, він повинен бути відсторонений від обійманої  посади до завершення слідства у цій справі. Пашинський – це символ корупції планетарного масштабу. Ніде, крім африканських бантустанів глава оборонного комітету парламенту не може бути головою наглядової ради “Укроборонпрому”, куди до того ж він ще й засовує власного сина на посаду начальника відділу. Тобто самого Пашинського і сина Пашинського жорстко контролює сам же Пашинський. І все це вихваляє і прикриває Таня Чорновіл.

Я, коли дивлюсь на поведінку Пашинського і Чорновол, тепер, власне кажучи, не дуже вірю в те, що Таню дійсно переслідували охоронці Януковича.

Вибачте, але, по-моєму, нас тримають за ідіотів. За два роки я побачив, що «щури Майдану» шахраювали спочатку. Нам з вами не показали початок запису – як саме Чорновол зустрілася зі своїми кривдниками.

Ходили чутки, що це був проект Пашинського, і вона повинна була спровокувати бійку будь-яким способом з ким завгодно, отримати у ніс, щоб потім повернути на ворога. Це потрібно було для того, щоб прокачати Майдан.

Щоб «щури Майдану» отримали можливість поторгуватися за свої посади, і щоб ми не розійшлися з Майдану, втомившись від їх щурячого соплежуйства. Наскільки я розумію, якщо б це було не так, суд над кривдниками був би дуже гучним. Але суд провели по-тихому. Дали умовні терміни. І справу просто зам’яли. За О. Котенко провадження закрито за фактом відсутності складу злочину. Залюбовського відпустили із залу суду. С. Котенко присудили термін, який він провів у СІЗО і тут же відпустили.

Так що у мене є гостре відчуття, що нас тримають за ідіотів.

Абсолютно зрозуміло, що Булатова ніхто не викрадав. За три дні до цього його з ганьбою вигнали з Автомайдану. І далі наш Ван-Гог Автомайдану почав так сильно плутатися в свідченнях, що він досі не хоче вступати в пряму дискусію зі своїми вчорашніми товаришами. Він категорично не хоче відповідати журналістам, за що його вигнали з руху «Автомайдан» за три дні до «викрадення» і хто його підібрав і використовував. Виходить, нас тримають за лопухів?

Моральні якості Яценюка і Януковича, схоже, однакові. Або, кажучи математичною мовою, конгруентні. І я думаю, якби на місці Захарченко бути Пашинському, він би «Беркутом» і покруче покомандував. А дорвись Таня Чорновол до виконавчої влади – Лукаш з Богатирьовою відпочили б по повній програмі.

Через два роки давайте чесно запитаємо себе: як багато ідіотів було серед членів «Партії регіонів»? Скажу чесно — їх там практично немає. Як тільки Майдан демонстрував втому від броунівського руху на сцені Майдану, лідерів політичних партій, тут же прямо Партія регіонів «презентувала» Майдану під віче чудовий «подарунок» — щоб ми не розійшлися. І коли я дивлюся на солодку парочку Пашинського і Чорновол, на інших членів яценючної команди — у мене виникає питання: а може бути, це правда, що Майдан спеціально розгойдували і з «нашої» сторони? А «щури Майдану», які сьогодні грабують країну під час війни, цілком логічно вели себе точно так само і в той час, коли народ вийшов, щоб цю країну захистити? Адже якщо людина за життя – щур, то ця с*ка завжди веде себе однаково. Якщо після революції людина, потрапивши у владу, показав себе з*кою, виникає питання: а чи може взагалі «с*ка по життю» не бути с*кою в революційний час?

Якщо вони с*ки сьогодні, значить, вони були с*ками і під час Майдану. І не підставляли ці с*ки нас, штучно розгойдуючи Майдан «постановками» в ім’я своїх інтересів? Рідкісна Соня Кошкіна долетіла до середини правди про наше Майдані, яка вилазить через два роки.

У мене виникає купа питань. Чому замість того, щоб розслідувати діяльність Пашинського, все це замовчується? Чому публічно партія, в якій складається Т. Чорновол її не засуджує і не піднімає питання про психіатричну експертизу? Адже Таня ДЕМОНСТРАТИВНО порушує Закон – практично, як і Пашинський.

На сьогоднішній день “наружка”, яка вела Ігоря Луценка і особисто здала його тітушкам, досі не покарана. Навіть не названі імена цих людей. Може, «с*ки Майдану», дорвавшися до влади принципово не хочуть посадок серед душителів Майдану, тому що професійні послуги цих душителів їм незабаром самим можуть стати в нагоді для боротьби з Майданом, який рано чи пізно може повстати проти них?

Нещодавно черговий журналіст, напевно, вже в тисячний раз поставив мені питання: а вийшов би я два роки тому на Майдан знову? Якби тоді я знав, до чого призведе Майдан – зважився б я знову вийти на ті ж вулиці, сісти в ту ж машину і поїхати до тих же воріт? Я відповів йому, давайте ви задасте своє питання правильно. Тому що ви ставите його, м’яко кажучи, занадто стандартно. Ви ж журналіст! Задайте його так, як це питання стояло на самому справі.

А насправді питання стояло так. В країні назрів гостра суспільно-політичний апендицит. Потрібно було робити операцію, або не дозволити розвиватися гнійному перитоніту з некрозом. Я і не очікував, що після операції одразу все буде добре. Я розумів, що будь-яке оперативне втручання — це проблема. Але вибачте, гнійний перитоніт з некрозом… Це не варіант — це вбивство України. Це похорон країни та втрата незалежності, совісті, гідності, майбутнього. І тому, з важким серцем, але я б знову туди вийшов. Думаю, тисячі, мільйони людей прийняли б таке ж рішення. Ми б не стали придатком смердючої Російської імперії.

Коли мені сьогодні дзвонить журналістка і задає питання, а не прокоментував би я ситуацію з «вишок Бойка», в якій знову почали копатися, я кажу: дорогі журналісти і громадські діячі, не доїдайте труп Партії регіонів. Вишки Бойка знаходяться на території ворога. А сьогодні якісь с*ки і щури, зі сцени Майдану прибігли до годівниці, розкрадають батьківщину під час війни. Я думаю, для того, щоб вшанувати пам’ять Небесної Сотні, немає кращого виходу, ніж посадити Пашинського. Тоді справа дійде до кожного і опоблочника і ляшкофіла. До всіх наших ворогів дійде, і, головне, до друзів.

Садити треба не вчорашніх конкурентів, а сьогоднішніх скотів, які на кістках Небесної Сотні набивають собі кишені. І те, що інстинкт самозбереження у них переможений жадібністю, як і за часів Януковича — це абсолютно очевидно. Цілком очевидно, що більшими, ніж Путін і його камарилья, ворогами нашої країни є «щури Майдану». С*ки, які наплювавши на все святе, розкрадають нашу Батьківщину під час війни.

І ми винні в тому, що це допускаємо.

І тому я категорично впевнений, що до розслідування смертей на Майдані, до розслідування діяльності Пашинського і всіх інших діячів Кабміну неодмінно потрібно запросити незалежних слідчих. Нам не потрібен кредит від Євросоюзу. Нам потрібна слідча група з ЄС. І тоді не потрібен кредит. Хлопці, в тисячу, мільйон разів дешевше сплатити дії спільної польсько-ческо-англійсько-німецько-французької слідчої групи, яка проведе розслідування злочинів і вкаже винних. Тоді у бюджет країни потече в 5 разів більше грошей. І не треба буде брати кредити. Просто в бюджеті залишиться те, що звідти не вкрадуть. Це буде більше, ніж всі кредити ЄС. Нам слідчі потрібні хороші!

Знаєте, чому я готовий прибити особисто Пашинського і Чорновол з компанією? Тому, що з них — інший попит. Тому що священик і народний депутат повинні десятикратно більше, ніж звичайні громадяни, відповідати за свої дії. З них попит вищий. Тому що читач цього матеріалу, як і його автор, як і будь-який журналіст, письменник, художник, плиточник або водій тролейбуса, несе іншу міру відповідальності. Ми не отримуємо гроші з державного бюджету, і це не нам світлою пам’яттю Небесної Сотні довірено на офіційному рівні управління країною.

Священик, який вчиняє злочин, в десять разів більший грішник, ніж його прихожанин, який здійснив той самий гріх. У всьому світі поліцейський, який вчинив злочин, відповідає по максимуму, отримує максимальний термін — тому що попит з нього найвищий. Список «с*к Майдану» досить довгий. Вони сіли на всі потоки, теми і схеми Януковича та інших «папєрєдніків». Я тільки окреслив найбільш кричущу нахабну до карикатурності трійцю. І тому прошу вибачення у читача за слово «с*ки» стосовно до цих «людей», так, мені теж це слово є недозволено м’яким порівняно з їх діями.

Я хотів назвати статтю «П…ораси Майдану», але не захотів ображати геїв. І, якби я не написав зараз те, що знаю і відчуваю, я б став зрадником Майдану і Небесної Сотні як ці паршиві с*ки, які хом’ячать крадені пАйки. Якщо мовчати, то «с*ки Майдану» спочатку набудують собі палаців, а потім відправлять «Беркут» бити студентів. Якщо сьогодні не зупинити Яценюка, Пашинського, Чорновол та інших – завтра вони накажуть бити наших дітей на Майдані. А «Народний фронт» докотиться до такого блюзнірства, що Партія регіонів здасться нам гуртком м’якотілих демократів.

P. S. Про громадянську війну, колективізацію та Велику Вітчизняну в моєму піонерському дитинстві я мав наскільки романтичне, настільки і помилкове уявлення. Історію Майдану не можна починати писати, поки ті, кого Майдан привів до влади, з цієї влади не підуть.

Інакше замість написання історії знову спробують зліпити фальшивку.

Сергій ПОЯРКОВ, Національне бюро розслідувань України

Переклад – Infokava