“ По закінченні 1982 року драматичної студії при Львівському театрі імені  Марії  Заньковецької Тетяна Лучейко-Цимбал була скерована на роботу у наш театр, одразу зарекомендувала себе, як підготовлена до роботи в театрі актриса.
Їй притаманне вміння слухати партнера, вміння точної психологічної вибудови життя персонажу на сцені ”…
Ніби й сухі рядки, а поза ними – подароване Дрогобичу життя, довжиною у десятки зіграних ролей. “ Гарно не те, що по-театральному сліпить і дурманить глядача. Гарно те, що підносить життя людського духу на кону і  з кону, тобто почуття і думки акторів…”, – говорив Станіславський. Це про гру Тетяни Лучейко, про вірші Ліни Костенко, які у виконанні Тетяни звучать, наче все, написане видатною поеткою, це про саму актрису, настільки переконливо і глибинно вона їх читає, а, отже, відчуває.

Попереду у Тетяни ще ціле життя, та є одне але. У неї серйозні проблеми з суглобами, вона не може ходити, стояти. Їй конче необхідна  операція, вартість якої близько 160000 тисяч гривень.

Перший доброчинний внесок зробили дрогобичани на благодійному концерті Лілі Кобільник у театрі, в якому працює Тетяна Лучейко. Друзі актриси звертаються до небайдужих мешканців Дрогобича з проханням про допомогу. Актор без кону – мов птах без крил. А нам так хочеться, щоб Тетяна Лучейко ще довго творила на сцені, ще довго долітала своєю грою до наших спраглих на високе душ…

Всі, хто висловить бажання, може долучитися матеріально через Лілю Кобільник, Анатолія Цимбала, Марію Головкевич, або на рахунок Мар’яни Цимбал  ( 5168 7559 3522 1792 у «Приватбанку»).

 

Завтра, 21 березня, о 18 годині в рідному для Тетяні театрі імені Юрія Дрогобича відбудеться благодійний концерт знаменитого барда Лілії Кобільник «Небо Майдану», в якому візьмуть участь Світлана Фаринович, Іван Романишин, Андрій Гарник, вокально естрадна школа «Ярослав-На».

Світлина від Марії Головкевич.

Кошти, зібрані під час мистецького заходу будуть перераховані на лікування Тетяни Лучейко.

Марія ГОЛОВКЕВИЧ,

волонтерка