Батько був вихідцем зі Словаччини, за національністю українець. По материнській лінії у Тома Селлека шотландські корені. Виріс в Лос-Анджелесі, серйозно захоплювався спортом, був фанатом спортивної гімнастики та легкої атлетики.

Мріяв стати архітектором, але вступаючи до університету Лос-Анджелеса дізнався, що набір на архітектурний факультет  закінчено. Том Селлек обрав театральний. Для успішної кар’єри в кіно у Тома Селлека був і талант, і прекрасні зовнішні дані — високий зріс (192 сантиметри), спортивна статура, красиве мужнє обличчя.

Першим фільмом Селлека стала екранізація роману Гора Бачила «Майра Брекінрідж» (1970). Потім знімався в телесеріалах і вестернах. Головною в кар’єрі актора стала роль детектива Томаса Саллівана Магнума IV в телесеріалі «Магнум» (1980–1988). Ця роль виявилася для актора одночасно і перемогою і своєрідною поразкою.

Глядачі довгі роки пов’язували Тома Селлека виключно з образом Магнума. Актор став заручником свого персонажа. Серед кращих ролей: Пітер Мітчелл в ремейку французької комедії «Троє чоловіків і немовля» (1987), Пітер Малой у фільмі Френка Оза «Вхід і вихід» (1997) і літній коханець Моніки доктор Річард Бурк у серіалі «Друзі».

Результат пошуку зображень за запитом "thomas william selleck"Результат пошуку зображень за запитом "thomas william selleck"

 

Результат пошуку зображень за запитом "thomas william selleck"

Пов’язане зображення

Підготувала для “Майдану” Мирослава СИДОР