Зазначимо, що з обласного бюджету уже скеровано 600 тисяч  грнивень для закупівлі крісел для  глядацької зали великої сцени театру.

«Ми на крайній  сесії затвердили Комплексну  програму розвитку культури на Львівщині, в межах якої якраз і закуплять крісла у глядацьку залу. Окрім цього, можемо звітувати про проміжні результати у грантовій програмі, яка  фінансується Європейським Союзом  «Польща-Білорусь-Україна» – це транскордонні проекти. Власне наш театр імені Марії Заньковецької разом з театром Юліуша Остерви (Люблін) отримав високий бал у першому турі, отже пройшов до другого. Сума ґранту становить 700 тисяч  євро для завершення ремонтних робіт та закупівлі необхідного обладнання у театр», – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також уже найближчим часом запрацює система онлайн-продажу квитків у театр.

Офіційне святкування 100-ліття з дня заснування театру імені  Марії Заньковецької відбудеться у жовтні. З цієї нагоди готується міжнародна культурно-мистецька акція за участі Національного академічного українського драматичного театру ім. І Франка (Україна), Польського театру Народового, Національного академічного театру імені  Янки Купали (Білорусь) та Литовського національного драматично театру (вистава «Борис Годунов» у постановці Еймунтаса Някрошуса).

Прес-служба Львівської обласної ради