Напередодні одного з найбільших християнських свят – Великодня, рятувальники Головного управління ДСНС України у Львівській області звертаються до усіх мешканців міста та області.

Великдень традиційно пов’язаний не лише з посвяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок, адже пасхальний вогонь відіграє важливу роль у Богослужінні.

Саме тому ГУ ДСНС України у Львівській області закликає священнослужителів та парафіян дотримуватись правил пожежної безпеки у релігійних закладах, бути обережними при користуванні відкритим вогнем, по закінченню Богослужіння, вимикати електричні прилади, постійно слідкувати за справністю електричних мереж, забезпечити наявність в храмах достатньої кількості вогнегасників.

Під час освячення паски необхідно подбати про те, щоб запалена свічка не торкалась поліетилену або кошика.

Окремо звертаємося до духовенства. Застерігайте прихожан від необережного поводження з вогнем, наголошуйте на дотриманні правил пожежної безпеки як в храмах, так і в побуті. Впевнені, що від Вашого слова сьогодні залежить збереження релігійних закладів, і життя галичан.

Напередодні та під час Великодніх свят багато вірян відвідуватимуть кладовища. Нагадуємо, що краще принести на могилу свiжi квiти, а штучної атрибутики з пластику краще уникати. Адже саме штучнi квiти та вiнки часто стають причинами пожеж на кладовищах, бо моментально спалахують вiд запаленої свiчки.

При виборі свічок слід обирати якісні свічки, краще із скляним корпусом. Ковпачки повинні бути металеві, бо вони не плавляться.

Будьте вкрай обережні у поводженні з вогнем, дотримуйтесь правил безпеки для власного блага. Свято бережіть найвищу цінність, даровану Богом – людське життя!

Cerkvi DSNS 2016 (1).jpg

 

 

 

Головне управління ДСНС України на Львівщині