На разі ж нині дружина Маріанна, мама, брат, бабуся, кузини, тесть і теща, всі родичі, друзі з Дрогобича, Волині, Львова, Кракова, Варшави, Лодзі, Вроцлава, Кьольна, Ліона та багатьох інших малих і великих міст, творче об’єднання та театр «Альтер», театр «Мумерус» Ґалерея «Дзиґа» й  разом з Влодком Кауфманом, ГО «Арекет», кримськотатарська спільнота Дрогобича, колектив “Твого радіо”,  міський ТІЦ, Ґалерея Пьотра Луц’яна в Любліні, Фундація «Бережімо спадщину» (Chrońmy dziedzictwo») з того ж таки Любліна», тамтешній «Sklep cynamonowy», всі хто мають честь знати та спілкуватися з нашим уродинником щиро вітають Олександра Валерійовича з такою гарною, напівкруглою та знаковою датою.

Результат пошуку зображень за запитом "букет для чоловіків"

Наснаги Тобі, такої ж упертості в досягненні мети, миру та любови в родинній оселі, радості творчости, реалізації планів та задумів, яких Тобі не позичати й усіх гараздів! З роси, з води, Олександре на довгії літа! І, звісно ж, – успішного вдалого вернісажу, який післязавтра у Тебе відбуватиметься в Ґалереї Пьотра Луц’яна в Любліні на Бернардинській.

І, як кажуть кажуть брати-киримли, – “Хайырлы яшлар олсун, Олександр-аґа (щасливих років життя)”!

35 – це зовсім небагато,

Це – радісне чудове свято.

То ж зичим  щастя й долі,

Неба синього, волошок в полі,

Кохання любови, здоров’я , краси,

Пісень солов’їних, живої роси.

Стрічать  за світанком світанок:

35 – лиш життя твого ранок!
Результат пошуку зображень за запитом "tuzemsky rum"

Редакція Дрогобицької інтернет-ґазети “Майдан”, її автори та авторки долучаються до всіх теплих слів на адресу славного ювіляра й щиросердно вітають Олександра Максимова з 35-м квітнем у його житті.

Результат пошуку зображень за запитом "букет для чоловіків"