Банери,плакати та кульки з написами про припинення війни в Україні були основним під час  заходу.

Світлина від Леоніда Федевича.

Також пролунали чіткі й конкретні вимоги мета та вимоги:

Світлина від Леоніда Федевича.

1.Вивести під наглядом представників ОБСЄ з території України всі російські окупаційні війська, військову техніку, а також найманців (включно з Кримом).  Роззброїти всі незаконні військові угрупування. Відновити повний контроль над державним кордоном з боку України у всій зоні конфлікту, згідно з п.п.9-10 Мінських угод від 12 лютого 2015 року та  Резолюції Генеральної асамблеї ООН від 16 листопада 2016 року.

Світлина від Леоніда Федевича.

2.Збільшити дію спостережної місії ОБСЄ до 24 годин на добу, сім днів на тиждень, та допустити її до частини українсько-російського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, через те,  що російсько-сепаратистські банди  припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.

3.Негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб (включно з  українськими полоненими, військовими та цивільними, що незаконно утримуються на територіях Криму, Донбасу і країни-аґресора Росії), а також громадян інших країн, які знаходяться під арештом за політично вмотивованими і сфабрикованими звинуваченнями — згідно з п.6 Мінських угод від 12 лютого 2015року.

  1. Звільнити тимчасово окуповану країною-аґресором Росією територію Криму й місто Севастополь, згідно з резолюцією Генасамблеї ООН від 16 листопада 2016року.

На завершення антивоєнної акції на головному майдані мста під скорботну «Плине кача» присутні вкотре пом’янули усіх, хто загинув за Україну, за кожного з нас.

Війна – це злочин. Зупинімо кровопролиття, зупинимо кровожерливого кремлівського агресора!

Любов ЯЦУК

Світлини – архів авторки