Позавчора, 26 квітня, голова Львівської облардаи Олександр Ганущин зустрівся з Генеральним Консулом Республіки Польща Рафалом Вольскім.

Під час діалогу  йшлося про перспективи підтримки Міністерством закордонних справ Республіки Польща ініціативи співфінансування мікропроектів місцевого розвитку у межах чотирьох областей Карпатського реґіону в рамках проекту ОЕСР.

«Львівщина має добрий досвід та методологію Програми мікропроектів. Вона в нашій області успішно реалізується вже багато років. Щороку ми відновлюємо сотні об’єктів соціальної інфраструктури. Лише цьогоріч на Конкурс свої заявки подали 1300 претендентів. З них експерти обрали більше 500 переможцями. Тому, переконаний, наш досвід пригодиться і для реалізації малих проектів місцевого розвитку в рамках областей Карпатського регіону» – зазначив Олександр Ганущин.

У свою чергу Рафал Вольскі наголосив на добрій роботі керівництва Львівщини за останні півтора року: «Я від 2010 року мешкаю в Україні. Бував у  різних областях, зокрема – на Львівщині. Впевнено кажу, що за останні півтора року розвиток цього реґіону значно зріс. Ви активно відновлюєте інфраструктуру та соціальну сферу. Це вартує похвали», – сказав під час зустрічі Генеральний консул Польщі у Львові.

Також під час бесіди сторони обговорили участь представників Республіки Польща у Форумі місцевого розвитку, який відбудеться  23-25 червня у Трускавці.

За повідомленням прес-служби Львівської обласної ради