Приємною новиною останнього тижня стало розміщення в чотирьох кутах головного майдану Дрогобича перших туристичних покажчиків. Це лише початок. Адже, як каже директор ТІЦу історик Ігор Чава, до середини осені буде встановлено ще з десяток таких покажчиків для мандрівників  в найбільш людних і відвідуваних  дільницях  –  зокрема на автовокзалі, автостанції, поблизу  церкви Святого Юра, на вулицях  Івана Франка, Шевченка, Лесі Українки тощо.

Кошти на встановлення туристичних покажчиків передбачені програмою розвитку міста. Вартість одного такого покажчика становить майже 14 з половиною тисяч гривень.

Надто важливим є те, що а нових двомовних – державною українською та англійською – подано інформацію не тільки про назви вулиць та архітектурні пам’ятки старого Дрогобича, але також (уперше на Дрогобиччині) вказано розташування адміністративних будівель, медичних установ, громадських вбиралень тощо.

Зроблене це з метою, щоби інформація стала у пригоді також і місцевим мешканцям, а також тим, хто приїздить до адміністративного центру району з навколишніх сіл.

Й відтепер розшукати той чи інший об’єкт, інституцію, пам’ятку, кнайпу чи локаль дрогобичанам та їхнім гостям буде набагато легше.

Світлини – “Майдан”

Світлина від Ґазета "Майдан".