Про це зазначив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк під час круглого столу «Ефективність використання комунального майна, що відбувся минулого вівторка.

За його словами, щодо приміщень на вул. Лемківській, 24 та Устияновича, 14 уже оголошено про приватизацію способом аукціону. «Вивільнені приміщення фтизіатричної служби мають бути продані через аукціон максимально дорого, а виручені кошти буде спрямовано на потреби медицини, – наголосив Володимир Гірняк. – Стартова ціна цих будівель сумарно становить більше 15 мільйонів гривень.  Ми сподіваємося за літо їх продати, щоб уже у вересні Львівська обласна рада прийняла рішення про перерозподіл коштів бюджету розвитку і відповідно до бачення  департаменту охорони здоров’я, скерувала їх на розвиток медичної галузі».

Стосовно використання приміщення на Площі Ринок, 32 у Львові, то його продадуть шляхом викупу орендарю. «Це виправданий крок. Приміщення орендують за 46 тисяч гривень на  місяць. Договір оренди підписано до 2053 року. Треба продати цей об’єкт дорого. Скажімо, за суму, яка  становитиме 100 років оренди приміщення на нинішніх умовах. Кошти від продажу цього об’єкта скерують на реконструкцію Львівського перинатального центру, першу чергу якого ми плануємо здати ще цього року. З державного бюджету у нас  є кошти в сумі 45 мільйонів гривень, решту ми додамо від продажу приміщення власне на Площі Ринок, 32», – розповів заступник голови облради.

Окрім цього, за словами Володимира Гірняка, на червень-липень заплановано активну роботу з департаментами ЛОДА (освіти, соцзахисту, охорони здоров’я) з  напрацювання переліку тих об’єктів, які необхідно продати, реорганізувати, а натомість – спорудити нові такі, які будуть комфортні як для самих працівників галузі, так і людей, які їх відвідують.

З інформаційною довідкою щодо управління об’єктами обласної власності можна ознайомитися тут.

Прес-служба Львівської обласної ради