«Найперше, висловлюю подяку за підтримку українських військ у силовому протистоянні з Росією.  Ми це дуже цінуємо! Наголошу, що Львівщина активно співпрацює з Луганщиною. Наші регіони проводять обміни у сфері освіти та культури. Окрім цього, діти сходу цьогоріч відпочиватимуть на Львівщини. Для них готуємо спеціальну програму. Також готуємо поїздку до Польщі до Варміно-Мазурського воєводства в Гурово Ілавецьке, напрацьовуємо  можливості щодо навчання маленьких луганчан там в українських школах», – зазначив очільник обласної ради Олександр Ганущин.

Під час бесіди сторони обговорили і розвиток прикордонної інфраструктури, створення належних умов безпеки та нових пунктів пропуску. Йшлося і про участь Львівщини у транскордонній програмі «Польща-Білорусь-Україна».

Принагідно Олександр Ганущин запросив  Хюґа Мінгареллі на Форум місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці. Ключові питання Форуму: розвиток Карпатського регіону, прикордонне співробітництво, децентралізація. Участь у заході візьмуть понад 350 учасників з України та з-за кордону

Довідка: 

Напередодні Посол ЄС взяв участь у відкритті Львівського регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування, що на вулиці  Гартмана Вітвера, 4, у відкритті П’ятого Львівського медіафоруму, а також у заходах з нагоди відзначення Дня Європи у Львівській області.

Прес-служба Львівської обласної ради