На базі оновленої актової зали школи № 29 створено культурно-концертний майданчик. Він буде відкритим для громади Винник і стане привабливим місцем для проведення культурних заходів.Вперше в Україні приміщення школи стає громадським простором.

Залу відкриватиме Інавгураційний концерт «Джазова прогулянка у Винниках з Мирославом Скориком» за участі самого маестро і відомих музикантів Оксани Рапіти, Мирослава Драгана та Камерного оркестру «Академія».

Концертна зала Мирослава Скорика створена, щоб збагатити дозвілля винниківчан, наблизити якісний культурний продукт до мешканців маленьких містечок і сіл, створити традицію відвідування концертів якісної музики у провінції і розширити концертну географію Львівської філармонії. Це децентралізація культури в дії.

Концертвідкриття Зали Мирослава Скорика відбудеться 9 червня о 18:00 у залі СШ 29 за адресою Винники, вул. Сухомлинського, 6.

Партнерами проекту є Львівськаобласна державна адміністрація, Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Клініка Заблоцького, ГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада Винник.

Ольга МАКСИМ’ЯК