«Як на мене – ціна адекватна. Процес – публічний і прозорий. Будь-хто міг взяти участь в аукціоні. ЗМІ, представники громадськості були в цьому приміщенні. Воно не перебуває в ідеальному стані, не знаходиться у центральній частині міста. На сьогодні поки що воно обтяжене судами, тому що, на жаль міська рада подала в суд. Я переконаний, що суди ми виграємо, проте сам факт впливав на процес», – зазначив Володимир Гірняк.

Як відомо, Львівська обласна рада з метою ефективного управління комунальним майном ухвалила рішення продати на аукціоні три приміщення фтизіатричної служби. Відтак на вул.. Лемківській вже продано. На черзі – приміщення на вул. Устияновича, 14.

Володимир Гірняк наголосив, що заявки на участь у відповідному аукціоні приймаються до п’ятниці дев’ятого червня, а виручені кошти буде скеровано на потреби обласної медицини. «До кінця тижня можна надавати заявки на участь в аукціоні з продажу приміщення на вулиці Устияновича. Там стартова ціна становить близько дев’яти мільйонів гривень», – повідомив Володимир Гірняк