Наші акробати змагалися в стрибках на акробатичній доріжці у трьох вікових групах. Юна Євгенія Жгута (ЗОШ № 16) після попередніх змагань значно випередила усіх дівчат своєї вікової групи і першою увійшла у фінал. У фінальній частині змагань Євгенія успішно виконала свою вправу і посіла перше місце (90,50 балів).

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

У наступній віковій групі змагалися Олег Мазурик (ЗОШ № 4) та Михайло Лесишин (ЗОШ № 5). Обидва спортсмени виконували потрійне сальто в першій вправі. На жаль, цей дуже складний стрибок не вдався Олегові, а Михайло виконав його на відмінно. Другу вправу хлопці виконали добре. У фіналі їхні вправи були найскладнішими і виконані були на високому рівні. В результаті Михайло Лесишин посів перше місце з сумою 93,30 бали, а Олег Мазурик – четверте, хоча за сумою  балів він набрав третій результат, але згідно з Міжнародними правилами змагань нагороджуються тільки два спортсмени з однієї країни (друге місце зайняв Матвій Куфтей з Шостки, який випередив Олега на 0,6 бала:  89,80 і 89,20 відповідно). На третьому місці Ілля Борик (Литва) з сумою балів 82,00.

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

У старшій віковій групі наш Віталій Войтів (ВПУ-19) добре виконав усі три вправи (першу вправу з потрійним сальто), набрав 99,00 балів і посів друге місце (на першому місці – киянин Станіслав Подостроєць, в якого  99,80 балів).

Переможців та призерів  змагань нагороджено дипломами,  медалями та кубками.

Окрім самих змагань, наші спортсмени мали можливість познайомитися з мало знаною для них балтійською  країною й справді унікальним містом Вісаґінас, яке збудоване в лісі, відчути балтійську гостинність та побачити надзвичайну чистоту міста. Ця поїздка запам’ятається дітям на довго і не тільки високими спортивними результатами.

Оксана ЖГУТА