В рамках спільного проекту Польського Інституту в Софії та Полоністичного центру імені Ігоря Менька дрогобицька дослідниця творчості Шульца прочитала на факультеті слов’янської філології Софійського університету імені Климента Охридського та на філологічному факультеті університету імені святих Кирила і Методія у Великому Тирнові лекцію „Відкриття невідомого Бруно Шульца”, яку поєднала з презентацією шести едицій Дрогобицького Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца.

Доц. Віра Меньок вручає публікації Полоністичного центру проф. Каліні Бахневій

Нагадаємо: Шульцфест у Дрогобичі, від 2004 року, відбувається що два роки. Наступний, уже восьмий Фестиваль Бруно Шульца відбудеться першого-сьомого червня наступного, 2018 року.

Під час лекції доц. Віри Меньок у Софійському університеті

Організатор лекційного туру нашої краяни Ярослав Ґодун добре знаний в Україні й Дрогобичі зокрема. До призначення керівником Польського Інституту в Софії впродовж п’яти років був керівником аналогічної установи в Києві, багато зробив для поглиблення культурних взаємин між Україною та Польщею. Неодноразово бував у Дрогобичі, надавав сприяння Фестивалю Бруно Шульца.

 Під час лекції доц. Віри Меньок у Великотирнівському університеті

.Світлини та плакат: © Архів Польського Інституту у Софії.