Як відомо, п’ятого травня нинішнього року  В Дрогобичі  відбувся благодійний творчий вечір за участі Ади Роговцевої та Катерини Степанкової «З тими, кого люблю…».

Кошти від продажу квитків та зібрані під час вечора благодійні внески (67012 гривень) було  скеровано на закупівлю медичного обладнання для  дитячої  міської лікарні нашого міста.

За благодійні кошти було придбано три апарати – діагностичний спірометричний комплекс MIR SPIRO в комплекті MIP спіролаб 3 з програмою Winspiro PRO RC,USB/RS 232 з кабелем та сумкою для перенесення. Вартість апарату – 63000,00 гривень;  інгалятор компресорний OMRON (NE-28 PE) вартістю 1797,60 гривень; два напалечних пульсоксиметри МДЗООС 5 вартістю 2208,48 гривні. Всього на придбання  витрачено  67006,08 гривень. Хочу вкотре  подякувати незмінній команді в організації,а також дрогобичанам та гостям міста за участь і підтримку.

Передовсім висловлюю особливу вдячніть дрогобицьким ЗМІ  – «Твоєму радіо», часопису та сайту «Медіа Дрогобиччина», проектові «Галицька Варта»,  Дрогобицькій інтернет-газеті «Майдан» , а також особисто, фотографу, громадській активістці, журналістці, більд-редактору  газети «Медіа Дрогобиччина Маші Тяжкун, журналістці Єві Райській (Маріанна Максимова), волонтерці й громадській активістці Олександрі Возняк, журналістові, режисерові, акторові, громадському активістові Андрієві Юркевичу, Андрієві Альберді, колективу театру імені Юрія Дрогобича (художній керівник Микола Гнатенко), Ірині та Андрієві Бонтеям, Мирославі Ісик та Олені Давлюд, Романові Ощипкові, Олегові Дьорці,  Леонідові Ґольберґу, нотаріусам Ростиславу та Олені Куртяк, Лесі Пашко, Ігореві Чаві, головному лікарю Дрогобицької міської дитячої лікарні Оксані Стебельській, Дому моди «Костельні», ТзОВ «Тандем».

Фото  Маші ТЯЖКУН,

Юридична підтримка в оформленні документів на закупівлю обладнання – Ростислав КУРТЯК.

Леся ТАТАРСЬКА