Вчора, 23 червня, в межах Форуму місцевого розвитку у Трускавці відбулася зустріч керівників самоврядних органів карпатських регіонів під головуванням очільника Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

Присутні обговорили питання посилення міжрегіональної співпраці для підвищення ефективності реґіонального розвитку в Карпатах.

Як зауважив Олександр Ганущин, дуже важливо, щоб для Карпатського реґіону була єдина макрореґіональна стратегія. «Сьогодні під час Форуму ми презентуємо Карпатську макрорегіональну стратегію Європейського Союзу. До цієї ініціативи ми плануємо залучити представників усіх держав, де розташовані Карпати. Також необхідний постійний діалог, насамперед самоврядних органів, для просування цієї ідеї», – зазначив він.

За підсумками засідання було підписано декларацію про утворення неформальної платформи співпраці самоврядних  реґіональних органів Карпат. Відповідно до неї декларується готовність постійної комунікації у рамках заходів, що проводяться на території наших реґіонів з метою посилення координації задля розвитку реґіону Карпат.