Не секрет, що улюблена поезія здатна подарувати заряд натхнення на кожен день, тож  «Видавництво Старого Лева» сформувало поетичну серію, до якої на сьогодні входить понад  20 книг. Мрія Старого Лева, аби наших сучасних поетів знали у кожному куточку країни, щоб ці книги були і у приватних бібліотеках, і у публічних… Тому вже наступного тижня 1144 книги сучасної поезії та класиків помандрують до понад 50 бібліотек України! «У нас вже вималювалася чудова лінійка поетичних книг від сучасних українських поетів, і ми вирішили ділитися поезією. – говорить Мар’яна Савка – поетка, головний реактор «Видавництва Старого Лева». – Чому обрали бібліотеки? Бо саме тут багато небайдужих читачів, а поезії мало, бо ж наклади віршованих збірок малі, у державні закупівлі ці книги практично ніколи не потрапляють. Нехай поезії буде більше – і на бібліотечних полицях, і у читацьких пріоритетах!»

Перелік бібліотек, куди помандрують цього тижня книги, надала Українська бібліотечна асоціація. «Нам дуже приємно, що «Видавництво Старого Лева»  було офіційним партнером Української бібліотечної асоціації у 2016 році, а цьогоріч запросило нас до нової співпраці, – розповіла Ярослава Сошинська- виконавчий директор Української бібліотечної асоціації. – Українські соціальні мережі останніми тижнями повняться дискусією – що і де читають українці? Чи знаходять вони у бібліотеках улюблену книгу або новинку? Пропонуються численні варіанти щодо державних закупівель нових видань для публічних бібліотек. І знову мова переважно йде про гроші. А от колектив Старого Лева, не втручаючись у такі дискусії, дарує частинку свого серця читачам бібліотек».

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ з нагоди акції «Більше поезії  у бібліотеках» відбудеться:

 у четвер, 29 червня, у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва (площа Ринок, 9, другий поверх). Початок о 12 годині.

Спікери:  Мар’яна Савка, головний редактор видавництва, Ірина Старовойт – поетка, літературознавиця;  Григорій Семенчук, поет, музикант, культурний менеджер; Тетяна Пилипець,  директор Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, Лариса Лугова, директор Львівської обласної бібліотеки для дітей.

Олена ГУТИК,
менеджер зі зв`язків з громадськістю та ЗМІ
“Видавництва Старого Лева”