Минулого року відбулася суттєва реорганізація пасажироперевезень у місті Дрогобичі. Усі міські маршрути (крім десятого) були передані  комунальному  підприємству “Комбінат міського господарства” (директор – Андрій Янів) з метою, як вважали багато дрогобичан і як стверджувала міська влада, знижувати або, принаймні, утримувати чинні  тарифи, впливати на якість, комфорт і культуру перевезень. Чого, на жаль, не сталося.

14 червня 2017 року в робочий час в сесійній залі були проведені громадські слухання з цього питання (за день до засідання виконкому). Зареєструвалися 100 осіб, в тім числі міські депутати Богдан  Пристай і Михайло  Лужецький, учасником слухань був перший заступник міського голови Ігор Герман. Доповідач Тарас  Кучманич, начальник дільниці автоперевезень КП “КМГ” договорився до того, що вже “один мільйон  пільговиків перевезено ” (?!!). Він також бездоказово і неправдиво стверджував, що ціна пального за два останні роки зросла на 43 відсотки (з 16,85 до 22,95 гривні. Хоча рішеннями Дрогобицького міськвиконкому №67 від 22.04.2015р. і №130 від 25.06.2015р. була зафіксована базова ціна одного літра  дизельного пального в розмірі 21 гривня, яка стала основою для затвердження виконкомом чинного тарифу в розмірі три гривні. Тарас Кучманич також бездоказово  стверджував, що КП “КМГ” за чотири місяці 2017 року зазнало збитків на суму 163,3 тисячі гривень. Мабуть він не знав/забув, що його керівник  директор КП “Комбінат міського господарства” Андрій Янів 16 лютого 2017 року на засіданні міськвиконкому бадьоро звітував про діяльність цього підприємства і пишався  тим, що “у 2016 році створено дільницю пасажирських перевезень, яка стала прибутковою – майже 200 тисяч  гривень на місяць”(!)/газ. “Галицька зоря” №11 від 22лютого 2017 року  й  офіційний веб-сайт Дрогобицької міської ради/.

Особливу особисту зацікавленість під час громадських слухань в плані підвищення ціни на проїзд виявив чиновник міської ради, головний спеціаліст з питань підприємництва, транспорту і зв’язку відділу економіки І. Юзвяк, що може свідчити про корупційний характер самої ідеї підвищення тарифів на проїзд для населення. Усі промовці  під час обговорень, за винятком двох осіб (власників автобусів), говорили про недоцільність і неприпустимість підвищення вартості проїзду в Дрогобичі. Серед сотні осіб присутніх у залі була значна частина працівників адміністрації КП “КМГ” і приїжджі з Борислава і Трускавця. Це вже вдруге за останні півроку на важливих громадських заходах в Дрогобичі за сприяння міської влади з’являються “тітушки” (вперше – на звіті міського голови другого лютого 2017 року). Не зайвим буде нагадати, що попередній міський голова Олексій Радзієвський, який передчасно пішов з цієї посади теж користувався послугами “тітушок”.

Коли поставили на голосування пропозицію про збільшення ціни на проїзд у Дрогобичі до чотирьох гривень, то під відеозапис зі 100 зареєстрованих проголосувало «ЗА» лише 43 особи! Наступного дня, 15 червня, з порушенням регламенту (процедури розгляду), попри  те, що громадські слухання не дали позитивного результату щодо підвищення тарифів на проїзд дане питання міський голова Тарас Кучма терміново виносить на засідання виконкому.

На громадських слуханнях і засіданні виконкому 15 червня представниками громадськості було оприлюднено інформацію про відшкодування перевізникам шляхом надання субвенцій з обласного бюджету. Так, зокрема, у жовтні 2016 було надано відшкодування за пільгові пасажирські перевезення для міста Дрогобича у сумі майже півмільйона гривень.  А розпорядженням голови Львівської ОДА Олега Синютки за № 498/0/5-17 від шостого червня 2017 року було надано субвенцію в розмірі ще 501 тисячі гривень. Тож куди і кому пішли ці величезні кошти? На чиї банківські рахунки і скриньки були розміщені ці державні гроші?? В чиїх кишенях осів мільйон  гривень??? Очевидно, що водії маршруток ними НЕ скористалися! Але є також інші причини для недопустимості підвищення вартості проїзду, тобто збереження чинних  тарифів в розмірі  трьох гривень:
– вартість пального практично не зростає;
– маршрутні автобуси заправляються не по 22 гривні  95 коійок, а за нижчою ціною;
– курс гривні стосовно  долара стабілізувався;
– впроваджується в дію рішення обласної влади про 50-ти відсоткову оплату проїзду для пенсіонерів, а тому це вже призведе до значного збільшення доходів перевізників.

Але бажання одержувати надприбутки (в т.ч. тіньові й не обліковані і тому не декларовані) керівниками Дрогобича перемагають і затьмарюють  розум та здоровий глузд. Тому на позачергове засідання виконкому 29 червня міський голова Тарас Кучма вносить пропозицію “з голосу” ще раз повернутися до питання підвищення тарифів. І виконавчий комітет, порушуючи регламент, процедурні вимоги, моральні та етичні засади на догоду меру за 15 (П’ЯТНАДЦЯТЬ) СЕКУНД (!!) без обговорення вирішує збільшити плату за проїзд до чотирьох  гривень! Ось так, методом “бліц-кріґу”, приймаються здирницькі, незаконні, а тому злочинні рішення!

ДРОГОБИЧ МУСИТЬ ЗНАТИ ПОІМЕННО СВОЇХ “ГЕРОЇВ”!
«ЗА» ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ ГОЛОСУВАЛИ:

1. Тарас КУЧМА – Дрогобицький міський голова;
2. Ігор ГЕРМАН – перший заступник міського голови;
3. Василь КАЧМАР – заступник міського голови;
4. Володимир КОЦЮБА – заступник міського голови, керуючий справами;
5. Петро СТАРОСОЛЬСЬКИЙ – Стебницький міський голова;
6. Руслан МАЦИГІН – представник партії Громадський рух “Народний контроль”;
7. Роман ВОЙТКІВ – керівник “Авто-Разом”, представник партії Народний Рух України;
8. Володимир БАРАНЯК – банкір, так званий “представник громадськості” у виконавчому комітеті.

Очевидно, що вони маршрутками не їздять!

Координаційна рада Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, виходячи з вищенаведеного
В И М А Г А Є від депутатів Дрогобицької міської ради СКАСУВАТИ РІШЕННЯ виконавчого комітету міської ради № 141 від 29.06.2017 року щодо підвищення тарифів на проїзд в міському автотранспорті.

Прийнято на засіданні Координаційної ради четвертого липня 2017 року.

Роман КУРЧИК,

голова Координаційної ради БНДСД, депутат Дрогобицької міської ради

Р.S. Газета “Галицька зоря” від п’ятого  липня 2017 опубліковала рішення міськвиконкому про підняття ціни на проїзд по місту Дрогобичу, яке ввійшло  в дію від шостого липня 2017 року..

Дії міської виконавчої влади є непрофесійними, підступними, незаконними, антисоціальними , а отже й злочинними , які призведуть до суспільного збурення дрогобичан і дестабілізації соціально-економічної ситуації на Дрогобиччині. Невже цього не розуміє депутатський корпус міської ради??

P.P.S. Шостого липня депутатський корпус зібрався на чергове пленарне засідання сесії. Було внесено до порядку денного питання про скасування рішення виконкому щодо підвищення ціни на проїзд у Дрогобичі. Результати голосування: за – 13, проти – 2, утрималось – 0, не голосувало – 12. Це означає, що будемо їздити тепер за чотири гривні. Вважаємо за необхідне оприлюднити прізвища тих присутніх на сесії народних обранців, які фактично підтвердили підняття ціни на проїзд для дрогобичан:
Андрухів А.В., Бичковяк О.В., Городинський М.М., Городиський Т.І., Грицай Р.М., Кучма Т.Я., Кушлик Ю.О., Лужецький М.Б., Майданюк О.Є., Муль Р.М., Оленич С.Р., Семенишин З.М., Шагала Р.М., Янів А.Є. (до того ж Кучма і Лужецький голосували “червоною” кнопкою “проти”).
Дрогобичани мусять знати своїх “благодійників.”