З властивим письменниці глибоким співпереживанням, Ґілберт розповідає читачам про власні дослідження загадкової природи натхнення. Вона просить нас поглянути у вічі власним страхам і відпустити безглузді страждання. Ґілберт показує, як концентрувати енергію на тому, що найбільше до снаги, і підтримувати у собі дитячу цікавість до світу. Авторка розповідає про корисні звички, які  потрібні для енергійного, креативного життя. Поєднуючи духовну рівновагу та здоровий прагматизм, Ґілберт вчить застосувати таланти, що (за переконанням письменниці) заховані у кожному.

«Велика Магія» допоможе усім, хто готується сісти за книгу або художнє полотно, хто шукає нових способів для вирішення робочих  завдань, хто не знає, як втілити довгоочікувану мрію, чи просто хоче наповнити своє повсякденне життя креативом. У мистецькій серії «Видавництва Старого Лева» ця книга прекрасно доповнює «Шлях митця» – світовий бестселер американської письменниці художниці та режисерки Джулії Кемерон. Зрештою, сама ж Ґілберт не приховує, що неодноразово проходила 12-тижневий курс вправ з «Шляху митця».

Отож, у новому  творі Елізабет Ґілберт  розповідає про те, як навчитися жити творчо й отримувати від цього насолоду. І доволі непросто знайти мистецьку книгу, яка отримала би стільки ж позитивних відгуків у ЗМІ, як «Велика магія». Її назвали «книжковим вибухом» «USA Today», «Vanity Fair», «Newsday», «O Magazine», «the Seattle Times» … Визнали книгою року за рейтингами «Brainpickings» та «Book Riot». Врешті «Велика магія» стала бестселером №1 за версією «New York Times».

• «Цю книгу треба прочитати кожному, хто готується зануритися у вихор творчого життя… Вона надихає бути сміливим, бути вільним і бути креативним», –  «PopSugar».

• «Велика Магія» – це свято креативного життя … Любов Ґілберт до творчості має здатність передаватись іншим, і ця сонячна книга містить багато чудових порад … Ґілберт не просто закликає митців нести свою правду, але й викорінювати недолугості. І книга демонструє, як це зробити», – «Washington Post»

• «Авторка «Їсти, молитися, кохати» дефініціює таку хитру річ як творчість. Ми всі завмерли від нетерплячості», – «Cosmopolitan»

• «Елізабет Ґілберт – моя нова духовна наставниця… Я докорінно змінив свій підхід до творчості, після прочитання цієї книжки»,  – «Huffington Post»

• «У новій книзі Ґільберт покроково веде читачів до виходу з творчої кризи. Навчає творити із задоволенням та знаходити баланс між нашими духовними та прагматичними сутностями», – «Bustle»

 Довідка:

Елізабет Ґілберт – відома американська письменниця, журналістка. Авторка світових бестселерів «Їсти, молитися, кохати» , «Природа всіх речей».  Народилася в 1969 році  в містечку Вотербері (штат Коннектикут, США). Живучи на віддаленій фермі з батьками та сестрою, майбутня письменниця багато часу приділяла читанню, а задля розваги вигадувала різні короткі історії та п`єси.

У 1991 році закінчила Університет Нью-Йорка за спеціальністю «Політологія». Працювала офіціантом, кухарем, журналістом. У 1993 році Елізабет дебютувала зі своїм першим оповіданням, опублікованим в журналі «Esquire». Співпрацювала із журналами «SPIN», «GQ», «The New York Times Magazine», «Allure», «Real Simple», «Travel + Leisure» як журналіст. Згодом почала активно працювати у літературній галузі. У 2006 році вийшла її книга «Їсти, молитися, кохати», яка і принесла письменниці світову популярність. Книга була побудована на особистому досвіді Ґілберт, що в один момент вирішила змінити рутинне існування на життя своєї мрії, і твір допоміг багатьом читачам піти стопами авторки.

Юлія ТУНІК-ЧОРНА,
PR & Event manager«Видавництва Старого Лева»