Варто зазначити, що фінансове забезпечення реалізації заходів Програми здійснюватиметься з обласного бюджету за рахунок коштів субвенції, наданої Львівською міською радою для налагодження системи поводження з ТПВ, у загальній сумі 600 мільйонів гривень.

Так, із цих коштів у 2017 році на реалізацію Програми планується спрямувати – 150 мільйонів гривень, у 2018 – 300 мільйонів, у 2019 році – 150 мільйонів гривень.

Цей фінансовий ресурс скерують на відшкодування витрат виконавцям послуг із вивезення ТПВ, фактичних додаткових витрат на їх перевантаження, перевезення та будь-яких інших заходів, пов’язаних із захороненням та утилізацією.

Крім того, ці кошти виділятимуть на  впорядкування полігонів/звалищ, на яких здійснюватиметься захоронення сміття, що утворюються у Львові, а також для надання субвенцій місцевим бюджетам територій, що прийматимуть сміття, на соціально-економічний розвиток на виконання умов Меморандуму про співпрацю між Львівською ОДА, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування.

Як наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, не можна забувати про зобов’язання щодо міст, які погодилися приймати львівське сміття. «Кошти – 150 мільйонів гривень на 2017 рік – це не тільки на захоронення і компенсацію перевезень, а в тому числі кошти на виконання Меморандуму – на соціально-економічний розвиток територій. Якщо цього фінансового ресурсу не вистачить, то, однозначно, Львівська міська рада повинна буде додати коштів містам», – наголосив він.

 

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

X позачергова сесія VII скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про порядок денний

X  позачергової сесії обласної ради

 

Львівська обласна рада VII скликання

 

ВИРІШИЛА:

 

Затвердити такий порядок денний Xпозачергової сесії Львівської обласної ради VІI скликання:

 1. Про порядок денний X позачергової сесії.
  Доповідає: О. Ганущин – голова обласної ради.
 2. Про затвердження Програми заходів  для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові  на 2017-2019 роки та внесення змін до  показників обласного бюджету.
  (
  692-ПР від 10.07.2017693-ПР  від 10.07.2017)
  Доповідають: Н. Романчук – директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації
  О. Демків – директор департаменту фінансів облдержадміністрації
  Співдоповідають: Б. Галалюк – голова постійної комісії
  О. Домчак – голова постійної комісії
 3. Про внесення змін  до Програми  соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік і  до Програми  охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки. (691-ПР від 10.07.2017)
  Доповідають: Р. Филипів – директор департаменту економічної політики облдержадміністрації
  Р. Гречаник  – директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації
  Співдоповідають: О. Домчак – голова постійної комісії.
  Ю. Гудима – голова постійної комісії
 4. Про нагородження переможців щорічного обласного конкурсу “Екологічно чистий населений пункт” у 2017 році.
  (689-ПР від 03.07.2017)
  Доповідає:А. Білоус – перший заступник голови обласної ради, голова конкурсної комісії.
 5. Про реорганізацію державного закладу “Дорожня станція переливання крові ДТГО “Львівська залізниця” шляхом перетворення в комунальний заклад Львівської обласної ради “Дорожня станція переливання крові” (511-ПР від 30.01.2017)
  Доповідає: М. Бандра – начальник управління майном спільної власності.
  Співдоповідає: І. Комарницький – голова постійної комісії.
 6. Про затвердження списків присяжних для місцевих загальних судів Львівської області (694-ПР від 10.07.2017)
  Доповідає: М. Дзюдзь – голова постійної комісії.
 7. Про звернення Львівської обласної ради (695-ПР від 11.07.2017).
  Доповідає: О. Ганущин – голова обласної ради
  1.Про звернення до Президента України , Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств.
  Доповідає: А. Дейнека – депутат обласної ради.
  7.2. Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо фінансової підтримки державної програми “Забезпечення житлом інвалідів війни, воїнів-інтернаціоналістів”.
  Доповідає: М. Гичка – голова постійної комісії.
  7.3. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та Апецяційного суду м.Києва   шодо  вироку Печерського районного суду  м. Києва про добровольця антитерористичної операції Ігоря Яворського.
  Доповідає: В. Масний – депутат обласної ради.
 8. Різне.

Прес-служба Львівської обласної ради