Зокрема  Юрій Гудима поінформував присутніх про процес підготовки Програми підтримки розвитку гірських реґіонів Львівщини, розрахованої на п’ять років. Обговорення цієї програми, за словами депутата, триватиме протягом липня – серпня.

Також голова екологічної комісії запевнив, що депутати Львівської облради в межах своїх повноважень будуть і надалі допомагати підприємству.

Під час свого звіту генеральний директор «Галсільлісу» Володимир Мельник зауважив, що протягом І півріччя лісогосподарські підприємства провели лісовідновлення на площі 695 гектарів. «У процесі лісогосподарської діяльності дочірні підприємства за півріччя заготовили деревини загальною масою 53 тисяч кубічних метрів », – додав він.

Крім того, як повідомив Володимир Мельник, дочірні підприємства «Галсільлісу» за звітний період сплатили податків та обов`язкових платежів на загальну суму 22 мільйони гривень. А це на 4,4і мільйона гривень більше, ніж за перше півріччя 2016 року.

Варто додати, що учасники семінару упродовж дня відвідали лісові об`єкти Жидачівського ДЛГП, зокрема оглянули лісові культури цьогорічної посадки, ознайомилися з доглядом за дубовими насадженнями та стали свідками презентації пілотного проекту електронного обліку деревини.

Довідка:

Нині  ОКС ЛГП «Галсільліс» є засновником 18 дочірніх лісогосподарських підприємств. Дочірні підприємства поділені на 44 лісництва. У лісах дочірніх підприємств області виділено 11 об’єктів і територій природно-заповідного фонду. Функціонує п’ять шкільних лісництв.

Прес-служба Львівської обласної ради