Керівник  Центру висловив подяку польській делегації за внесок у Програму ЄС «U-LEAD з Європою», яка фінансує діяльність Центрів розвитку місцевого самоврядування, а також підтримку реформи місцевого самоврядування в Україні.

«Перед Центром стоїть низка завдань щодо сприяння розвитку, зміцнення місцевого самоврядування та втілення реформи децентралізації, яку, як свідчить  європейський досвіду, є для нас  украй  потрібною. Процес об’єднання територіальних громад Львівської області триває, проте уже зараз потрібно думати про наступні етапи адміністративно-територіальної реформи, зокрема трансформацію районів. Крім того слід комплексно підходити до питань секторальної децентралізації, передусім реформи охорони здоров’я та освіти», – наголосив Андрій Бринь.

Представник Республіки Польща в Програмі ЄС «U-LEADз Європою» Міхал Кубіш відзначив, що особливим інтересом для його країни може також участь в проектах по реформуванню освіти в Україні, зокрема професійно-технічної, а також програмах транскордонного співробітництва.

За інформацією, наданою Львівсьим відокремленим підрозділом

установи “Центр розвитку місцевого самоврядування”