Про етапи створення ЦНАПів з нуля, проведення реконструкції існуючих та організації мобільних центрів надання адміністративних послуг розказав експерт компоненту 2 Програми «U-LEAD з Європою» та керівник проекту ЄС з модернізації ЦНАПів Роман Матвійчук.

Учасники мали можливість ознайомитися із успішними практиками Голобської ОТГ в організації роботи ЦНАПу та наданні адміністративних послуг. Відвідати реконструйовану опорну школу, стадіон та культурний центр.

Під час відвідування Зимнівської та Устилузької ОТГ учасники зустрілися із керівниками ЦНАПів та головами ОТГ та дізналися про можливості покращення роботи діючого ЦНАПу.

«Участь у даному візиті дозволила мені по новому подивитися на нашу роботу в плануванні надання адміністративних послуг. Кращі практики із відвіданих громад планую впровадити у своїй діяльності» Іванна Скрипник керівник ЦНАПу Тростянецької ОТГ.

«Поїздка була дуже корисна, налагодив контакти з колегами по робота та  отримав багато нової інформації про організацію роботи ЦНАПу» Назар Гавінський адміністратор ЦНАПуХодорівського ОТГ.

Марія ДОВГАНЬ,

помічник директора
Львівського відокремленого підрозділу
Установи “Центр розвитку місцевого самоврядування”