Свої підписи під меморандумом поставили голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз та перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

За словами Олександра Ганущина, підписання документу – це наміри в частині просування спільного проекту антипропаґанди на двох телеканалах: львівському «Першому західному» і луганському «Лоті», а також впровадження на офіційних сайтах двох областей рубрик «Новини сходу», «Новини заходу».

У свою чергу Юрій Гарбуз наголосив, що сьогоднішня декларація – це ще один крок до довіри і миру. «Ми зав’язуємо вузол надії і любові на довгі роки», – підсумував посадовець.

IMG_6291

Обидві сторони задекларували готовність до втілення в життя  спільних проектів та ініціатив в інформаційній царині, зокрема – у спільній  підготовці проекту «Зшиваємо Україну: медіа за подолання стереотипів», що подано на конкурс проектів реґіонального розвитку, які можуть реалізовуватися коштом державного бюджету, отриманого від Європейського Союзу в рамках  Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Також  відбуватиметься координація комунікативної діяльності місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері організації медійного супроводу спільних проектів, обміну інформаційними повідомленнями, що сприятимуть реалізації державної інформаційної політики, а також оприлюднення відповідних матеріалів на офіційних сайтах.

Також підписанти організовуватимуть телемости, спільні телевізійні проекти щодо суспільно значущих подій, обмін професійним досвідом, прес-тури для журналістів тощо.

Прес-служба Львівської обласної ради