Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції, слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури області припинили діяльність мережі гральних закладів, а також встановили їх організаторів.

3

Підпільний бізнес організували двоє громадян, мешканці м. Донецьк та м. Енергодар Запорізької області. Заклади знаходились у Львові та Самборі і функціонували під виглядом операторів державних лотерей.

7

Щоб не потрапити в «поле зору» правоохоронців, дотримувались певних заходів конспірації. Координували роботу та підтримували зв’язок з адміністраторами гральних клубів виключно в телефонному режимі, а з помешкання виходили тільки вночі.

1

Не зважаючи на це, поліцейські встановили місце проживання фігурантів справи. Вони орендували квартиру у Львові.

4

На підставі ухвали суду оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції, слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури області провели санкціоновані обшуки у гральних закладах та у організаторів грального бізнесу.

У гральних закладах поліцейські вилучили 71 системний блок, 45,5 тисяч гривень та інше обладнання, що використовувалось для доступу до азартних ігор. Крім того, щоденні звіти, які підтверджують системне функціонування гральних закладів.

За місцем проживання організаторів було вилучено 205 тисяч гривень та 3 900 доларів США, а також «чорнові» записи.

Вартість вилученого обладнання становить понад мільйон гривень.

5

Кримінальне провадження відкрито за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

За повідомленням відділу комунікацій ГУ Нацполіції на Львівщині

Від редакції:

Цікаво, скільки ще часу миине, поки й у Дрогобичі влада та правоохоронці нарешті «помітять» оті кубла – нелегальні казино, що діють безсоромно й відкрито  у них під носом й покладуть край процвітанню злочинного й соціально небезпечного бізнесу?!