Серед учасників – один  гросмейстер та один  кандидат  у майстри спорту. Турнір проходив за швайцарською системою в сім  турів по 15 хвилин кожному учаснику. Судді змагань – кандидати у майстри спорту Володимир Кузик та Олександр Соловйов.

На відкритті змагань учасників привітав директор Дрогобицької ДЮСШ Іван Файчак, побажавши юним та дорослим шахістам перемоги та змістовної гри.

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

За підсумками змагань перемогу в турнірі святкував дрогобичанин Мирослав Плекан, котрий набрав шість  очок. Друге місце посів  Василь Садовий з результатом 5,5 очок. По п’ять  очок набрали гросмейстер Володимир Семчишин та вихованець  Дрогобицької ДЮСШ Василь Білий. За додатковими показниками на третьому місці опинився Володимир, а Василь здобув перший юнацький приз.

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

Серед юнаків найкращі результати показали Дмитро Пилип, Андрій Кекош та Дмитро Леськів.

Серед дівчат перемогла Вікторія Кондратюк з результатом 4,5 очки, на другому місці – Софія Данилюк, третє місце посіла Анна Федак. Серед юнаків до восьми років переміг Микита Молла з Сіверськодонецька, друге місце посів Ян Буцяк, третє – Назар Мелько. Переможців та призерів нагороджено кубками, медалями та грамотами.