Про це зазначив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк під  час нещодавнього круглого столу, на якому  обговорювали майбутнє колишнього Російського культурного центру за участі представників організацій, пов’язаних із АТО, волонтерів, громадських активістів, народних депутатів від Львівщини, обласних обранців.

Після обговорення охочі мали змогу на власні очі побачити стан будівлі.

«Останній термін  відкриття цього приміщення – 14 жовтня 2018 року. Влада, громадськість, воїни АТО – всі разом мають об’єднатись і зробити спільну хорошу справу, – наголосив  Володимир Гірняк. – А роботи чимало. Серед переліку необхідних робіт – повна заміна електропроводки, гідроізоляція, санвузли, сходи та пандуси.Споруда в жахливому стані. Там грибок, немає вентиляції, перекриття в аварійному стані».

В свою чергу експерти наголошують – давати остаточні розрахунки зможуть лише після того, як матимуть інформацію про призначення будівлі на Короленка, 1 а. Серед пропозицій, які лунали під час обговорення – створення музею, будинку Воїна чи Захисника Вітчизни.

Як повідомив Володимир Гірняк, представники громадськості, атовці, волонтери  спільно із обласною радою мають місяць на те, аби остаточно визначитись.

«До кінця жовтня ми повинні  вирішити, що там буде. Спершу для Львівської обласної ради було питанням честі виселити русскій  культурний центр і ми це зробили. Пройшли всі процедури, до того ж зробили це не в дикий спосіб,  а способом, передбаченим чинним законодавством. Тепер – питання честі для обласної ради – довести до ладу приміщення на Короленка, 1 а і сторити там цивілізований простір для тих, хто захищає нашу державу від кремлівського окупанта», – наголосив заступник голови облради.

Окрім цільового призначення, актуальним є питання організаційно-правової форми та джерела фінансування ремонтних робіт. Серед них розглядається Державний фонд регіонального розвитку, бюджет розвитку області, меценати та спонсори.