Документ був опублікований в офіційній газеті Верховної Ради Голос України.

Закон на рік продовжує термін дію особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО).

Згідно з прикінцевими та перехідними положеннями, документ набирає чинності з дня публікації.

Закон про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей буде продовжений виключно після виконання всіх умов, викладених у статті 10 нового закону.

Йдеться про ту його частину, яка стосується виведення всіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України.

Шостого жовтня Верховна Рада у першому читанні проголосувала за законопроект президента Петра Порошенка №7163 Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях.

Також нардепи прийняли за основу і в цілому внесений президентом законопроект №7164, яким на рік продовжується термін дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО).

Сьомого жовтня президент Петро Порошенко підписав закон про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в ОРДЛО.