Вона – це Оксана Луцишина, мисткиня слова, дивовижна, шляхетно-вишукана  кобіта, чудовий і відданий друг,  учасниця дрогобицького Шульцфесту т. Й а ще й автор «Майдану».

Світлина від Ґазета "Майдан".

Світлина від Ґазета "Майдан".

А ще – науковиця, дослідниця літератури, знавчиня й рідної української, давньої та сучасного красного слова, англосаксонської літературної традиції та літератури американської та світової,  знавчиня мов, що неабияк помагає їй у творчості, в якій часто вражає неповторна мова авторки. До того ж – умілий і талановитий педагог, котрого палко люблять американські спудеї…

Світлина від Ґазета "Майдан".

Нині пані Оксана зустрічає свій черговий у житті жовтень. Й у цей уроди новий святковий день віншують знаній поетці друзі зі Львова, Києва, Польщі, Закарпаття та Дрогобича, з Чернівців, згрузинського Тбілісі, Польщі, американських Штатів, уральського Єкатеринбурґа та безлічі інших місцин, де знають, шанують та цінують нашу соленізантку.

Світлина від Ґазета "Майдан".

Тож, хоч і народжені ви восени, не буде смутку та хандри осінньої поблизу. Миру, спокою, гараздів, радости творчости та вдоволення від всього, що робите, з викладанням (знаємо, що надто нелегке воно у Штатах включно. Залишайтесь такою привабливою усміхненою, привабливою молодою. З роси і з води вам, дорога наша уродиннице.

Жовтня дня десятого на світ прийшла Луцишина Оксана,

Усяк, хто не сліпий, співає їй весь день: «Осанна»…

Ми вітаєм тебе щиро.
Молода будь та красива,
Найбагатша та успішна,
Елеґантна та розкішна,
Безтурботна та яскрава,
Ґраціозна, наче пава,
Бездоганна, чепурна,
Завжди ніжна та ясна.
Хай кохання серце гріє
Та виповнює надії!
Результат пошуку зображень за запитом "Квіти жінці на день народження"