За словами начальника міської поліції полковника Андрія Біласа, про те, що 11 жовтня ввечері щось сталося на Ковальській він уперше почув від керівництва міста, яке телефонувало й запитувало: “Чи це правда?”.

Виявилося – інформація “фейкова”.  Що вкотре доводить: справді Дрогобич – “найдивніше “місто в Галичині”. Бо ж тільки тут у “боротьбі” з владою й такі методи стають у пригоді.

Ясна річ, жодним чином ми не захищаємо нинішніх керманичів Ратуші,є чимало такого, за що їх варто критикувати та піддавати обструкції, та все ж у такий спосіб – то вже занадто.

Хоча, з іншого боку, мабуть хотів той, хто вдався до розповсюдження “дези”, хотів привернути увагу мера та його заступників укупі з радними до стану наших дахів і фасадів: нині не сталося – добре, та нема жодної ґарантії, що не трапиться взагалі. Бо й цегла (наголошуємо: все ж без трагічних наслідків) таки впала з цього злощасного будинку, й “надзвичайники” на місці події побували, й місце було загороджене…

Є й інше припущення (таке теж довелося чути від посполитих): мовляв, це помста за очищення” Ковальської, бо ж для багатьох це – не вулиця а базар, й зникнення й цього “шанхаю” чимало хто з міщан не може пережити…

Та як би там не було: трупа нема, всі цілі й неушкоджені… Чекаємо нового фейку? Чи, не приведи, Господи, справжньої трагедії?