Змагання виявляли переможців у загальнокомандному підсумку (дівчата плюс юнаки), окремо серед команд дівчат та юнаків, в індивідуальних змаганнях в багатоборстві та окремо по першій (сальтові елементи без повороту) та по другій вправах (сальтові елементи з поворотами).

Вперше команда Львівської області стала чемпіоном України у загальнокомандному заліку. В командних змаганнях серед дівчат наші дівчата на четвертому місці, а юнаки знову стали чемпіонами (другий рік поспіль), вони випередили у фіналі такі команди Вінницької, Миколаївської, Дніпропетровської та Сумської областей.

В багатоборстві та у змаганнях  з окремих вправ всі спортсмени виступали  у двох вікових групах: 2000 – 2002 та 2003 – 2004 років народження. Віталій Войтів у багатоборстві виборов  срібну медаль, а Михайло Лесишин – золоту у першій вправі в змаганнях старшої вікової групи. Олег Мазурик в молодшій віковій групі не дав шансу нікому, й усі три золоті медалі стали його здобутком.

Варто відзначити, що тільки наші акробати виконували потрійне сальто у своїх змагальних програмах, а Віталій на високому технічному рівні виконав подвійне сальто з трьома піруетами в прямому положенні (на сьогодні він – єдиний спортсмен в Україні, який виконує цей надскладний елемент), а Олег вперше у змаганнях виконав подвійне сальто з подвійним піруетом в прямому положенні. Аліна Мисишин посіла третє місце в змаганнях у першій вправі. Ігор Буштин виконав норматив майстра спорту України.

Одночасно проводились Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ. Перше місце зайняла Євгенія Жгута (ЗОШ № 16), на другому місці Ольга Котик (ЗОШ № 1) в групі учасників  2007-2008 років народження,  Анна-Марія Вагіла посіла  друге місце серед спортовців  2005-2006 років народження.

Ці змагання вкотре підтвердили високий рівень майстерності наших акробатів. Попереду – напружена підготовка до чемпіонату Світу, який у листопаді відбудеться в Софії (Болгарія). Сподіваємось, що і тамтешні виступи дрогобицьких акробатів будуть успішними.