Заслуги кандидата медичних наук, випускника Казанського медичного інституту лікаря Дрогобицької міської лікарні № 3 (онкологічної) Ігоря Мороза визнало навіть керівництво Дрогобича» й нагородило «Орденом за заслуги перед містом» – найвищою відзнаку, яку отримують достойники за особливі досягнення в діяльності задля блага громади.

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

Зазвичай нагороду вручають під час відзначення Дня міста. Та цьогоріч, коли відзначали нагороджених, доктор Мороз був у відпустці. Тож свою, цілком заслужену відзнаку отримав лише кілька днів тому. Й отримав він орден з рук очільника міста Тараса Кучми не  в Ратуші, а в лікарні, в котрій працює вже не перший десяток літ.

Під час вручення нагороди Дрогобицький мер зазначив: «Як фахівця, вельмишановний пане Ігоре, Вас знають не лише у нашому місті, а й за його межами. Своєю відданою працею ви вилікували чимало жінок. Ми пишаємось, що у Дрогобичі працюють такі фахівці, як Ви!».

У відповідь Ігор Мороз підкреслив, що отримана ним відзнака є заслугою всього колективу найстаршого дрогобицького шпиталю.

Світлина від Леоніда Ґольберґ.

Світлини – архів Дрогобицької міської ради.