Нині, 29 жовтня українці відзначають день автомобіліста та дорожника

Від 1993 року, у відповідності до Указу Президента № 452/93, в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника, який до того був просто Днем водія.

Щорічне професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства припадає на  останню  неділю жовтня.

Щороку в державі  зростає  кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Автотранспортом в Україні перевозять 88 відсотків пасажирів і  22 відсотки вантажів.

Дорога – символ руху. Дороги ведуть нас у майбутнє, з’єднують з рідними і близькими людьми, поєднують народи, країни, континенти.

Дорога –  це також і один із символів України, яка впевнено прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя. Тож маємо надію, що невдовзі й в Україні матимемо нормальні, людські дорого, тоді логічним буде поєднання в цьому святі двох антагоністів. Що не нарікатимуть ті, хто за кермом, на тих, хто будує дороги. А нині вони в нас іще кепські.

Нині ж вітаємо всіх водіїв Дрогобиччини й щиро зичимо всім автомобілістам і дорожникам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових професійних здобутків, сімейного благополуччя, успіхів у роботі, безпечних і гарних, сучасних  доріг, зеленого світла і сприятливої погоди.

Результат пошуку зображень за запитом "День автомобіліста та дорожника"

 

Коментарі заблоковано.

Новини

25.10.2017 08:03.
Леонід Ґольберґ