Соціальний мегапроект для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні «Мій тато захищає Україну» бере участь у Всеукраїнському конкурсі-відборі кращих соціальних проектів України, який започаткувала організація Social Project Awards.

Саме завдяки підтримці шанувальниками проекту «Мій тато захищає Україну» їхнім голосуванням,про діяльність улюбленого дитячого соціального мегапроекту знатимуть по всій Україні!

Зауважмо, що від першого дня започаткування соціального мегапроекту Мій тато захищає Україну (15 березня 2015 року) до участі в різноманітних заходах було залучено понад 30 000 дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні із Львівської, Дніпропетровської, Київської, Луганської, Донецької, Вінницької, Закарпатської областей.

Екскурсії, майстер-класи, розваги, яскраве дозвілля, а також поїздки  Україною та закордон – це лише частинка того, що було зроблено для діточок Героїв!
Волонтери проекту (дружини учасників АТО) зазначають, що завдяки підтримці проекту у вигляді голосів при відборі проектів, а також у разі здобутої перемоги в номінації «ВОЛОНТЕРСТВО», вони зможуть ще більше зробити добрих справ, адже здобудуть чималу кількість однодумців по усій Україні і за її межами!

«Нам важлива підтримка (а передовсім моральна) кожного із Вас, бо це нас стимулює до нових звершень на благо діточок наших Героїв!», – зазначають засновники та волонтери Благодійного товариства «Мій тато захищає Україну».

Вже 11 листопада 2017 року на сайті http://awards.org.ua/розпочнеться голосування за найкращі в Україні проекти. Триватиме відбір до першого  грудня 2017 року включно!

Проект «Мій тато захищає Україну було відібрано до номінації “ВОЛОНТЕРСТВО” як один із тих, який кожен може підтримати своїм голосом! Переможців конкурсу буде визначено і відзначено вже дев’ятого  грудня 2017 року в місті Одеса!

Волонтери соціального мегапроекту Мій тато захищає Україну щиро сподіваються на увагу всіх небайдужих громадян, у тому числі тих, які знають особисто про діяльність цього масштабного проекту. «Ми готові заради Вас до нових звершень і можливостей, щоби мати змогу ще більше допомагати сім’ям наших Героїв!», – йдеться у повідомленні.

Щиро ДЯКУЄМО кожному за небайдужість і увагу до проекту!

Колектив Мій тато захищає Україну!!!!