Керівник обласної ради подякував гостям і зауважив: «Ми сьогодні підсумовуємо вже третій обмін вчителями між Львівщиною та Луганщиною у рамках проекту «Змінімо країну разом». Дуже важливо, що такі обміни вже стали масовами. Саме тому, вже з наступного року у планах запустити проект, аби школа Заходу разом зі школою Сходу реалізовували свій спільний проект на обміни між школами, школярами, педагогами. Вірю, що так ми “зшиємо” Україну. Покажемо нашу єдність і обов’язково здолаємо ворога».

На переконання Олександра Ганущина, справа, якою вчителі зі сходу опікувалися два тижні на Львівщині – навчання і виховання школярів, є дуже важливою. «Якби цим займалися саме так, як це ми робимо сьогодні, упродовж 26 років незалежності, то, можливо, не було б і війни на сході. Кожен із нас має можливість зробити внесок у перемогу. І Ваша перемога – це звитяги на освітянській ниві», – наголосив голова облради.

Олександр Ганущин запевнив, що буде зроблено все можливе, щоб львівські і луганські школи могли самостійно брати участь у подібних проектах. «Нам слід ще багато зробити разом, щоб Україна дійсно була єдиною», – резюмував він.

Далі педагоги Луганщини поділилися враженнями від перебування в нашій області. «Нас вразила Львівщина, її люди, талановиті учні, природа, європейський стиль життя. Обов’язково передамо вашу атмосферу Луганщині. Єдине засмучує, що ці два тижні швидко промайнули», – вчитель з Попасної  Наталія Федорова

Додамо, що з вчителями сходу поспілкувалися військовослужбовці 3-го батальйону територіальної оборони та переглянули про них фільм.

Крім того, присутнім презентували відеоролики про освітянський десант луганчан на Львівщину та львів’ян на Луганщину.

Зауважмо, це вже третій обмін педагогами між Львівщиною і Луганщиною.

Нагадаймо, 16 вересня Міністерство освіти і науки України, Львівська обласна рада, Львівська облдержадміністрація, Луганська обласна військово-цивільна адміністрація підписали декларацію намірів співпраці в освітній галузі задля формування в учнівської молоді східної та західної України цінностей на засадах загальноукраїнської ідентичності та патріотизму.

Прес-служба Львівської обласної ради