Проект «Єднає нас Буг» передбачає утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів, які поєднають Україну, Польщу і Білорусь.

Партнером з українського боку є Сокальська районна рада, а розмір гранту ЄС становить – 1 285 060,25 євро.

7516793136_IMG_3589

За словами Олександра Ганущина, того дня  відбулася робоча нарада з питань реалізації проекту «Єднає нас Буг», котрий Сокальська районна рада спільно з партнерами з Білорусі та Польщі буде реалізовувати упродовж 2018 -2019 років за кошти Євросоюзу.

«Ми сприймаємо Буг як водний об’єкт, що поєднує Львівщину з Європою. Реалізація цього та ще дев’ять  інших проектів, котрі реалізуватимуться на Львівщині, це наша можливість довести Євросоюзу, що ми можемо працювати за їхніми процедурами і правилами. В нас перспектива така: пано чи пізно  Україна буде у складі ЄС», – зауважив очільник обласного парламенту.

На разі тривають роботи з впорядкування документації, відводиться земля для облаштування об’єктів інфраструктури: доїзди до річки Буг, велодоріжки, місця відпочинку тощо. У 2019 році проект планується завершити.

7516793136_IMG_3423

Нагадаймо:   «Єднає нас Буг» – один із дсяти  проектів-переможців конкурсу проектів Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020, що реалізовуватимуться за кошти Європейського Союзу на території Львівської областіу співпраці з партнерами з прикордонних регіонів Польщі та Білорусі.

Загалом за залучені в Львівщину понад шість з половиною мільйонів  євро упродовж 2018-2020 років буде реалізовано інвестиційні заходи із збереження пам’яток історико-культурної спадщини у Підкамені, Уричі, Раві-Руській, Скольому; природоохоронні проекти реалізують у Червонограді, Східниці, Добромилі, Сокальському районі та Яворівському національному природному парку.

Варто зауважити, що кожен проект вимагає додаткових десяти відсотків  співфінансування з джерел територій, на яких він реалізовується.

Прес-служба Львівської обласної ради

7516793136_IMG_3551