Змагання організовані відділенням плавання Дрогобицької ДЮСШ та сектором з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту виконавчих органів Дрогобицької міської ради,  проводились в оновленому  плавальному басейні (25м.) ДЮСШ ім. І. Боберського.

В змаганнях брали участь учні 2004, 2005 р.н. і молодші   команд СК «Олімпікус» (Київ), СК «Grinchenko Swimming» (Київ), ДЮСШ «Сокіл» (Стрий), ДЮСШ-2 м. Червонограда, ДЮСК «Спортовець», Дрогобицька ДЮСШ  Дрогобича. Загальна кількість учасників віком до 13 років становила близько ста осіб.

Серед Дрогобицьких  плавців найкращих результатів добились вихованці відділення плавання.

Перші місця вибороли:

100м брас –

Антоніна Киріченко і виконала ІІІ розряд

Григорій Амбіцький і виконав ІІІ розряд

Другі місця посіли:

50м. брас –Антоніна Киріченко

100м в/ст. –

Софія Оліярник,  Сергій Амбіцький

100м брас –Софія Оліярник,

100м н/сп. –  Сергій Амбіцький

100м батерфляй  –Григорій Амбіцький

Треті місця посіли:

50м батерфляй –Віталій Стахун

100м брас–Назар Шатинський

100м батерфляй – Віталій Стахун .

Всі призери та переможці  змагань нагороджені грамотами, медалями. Всі учасники отримали календарі на 2018 рік та  солодкі призи.

Адміністрація та тренерського-викладацький склад ДЮСШ дякують викладачам та студентам кафедри спортивних дисциплін і туризму Дрогобицького інституту фізичної культури і здоров’я  за допомогу в проведенні змагань.

Також учасники змагань дякують  Дрогобицький міській організації КУНу та Дрогобицький Станиці Братства ОУН- УПА за надання солодких призів та ПП «Коло принт» за надання друкованої продукції.

Повідомляємо, що наш басейн 10-11 листопада 2017року прийматиме Чемпіонат Львівської області серед юніорів (юнаки 2001-2002, дівчата 2002-2003р.н). Чекаємо Дрогобичан та гостей нашого міста.

Микола КУЛИНИЧ