«Програма триватиме до 2020 року. Для участі у першому етапі Програми  спільно з  Міністерством економічного розвитку і торгівлі  серед багатьох охочих нами було обрано шість  пілотних проектів, серед яких і Трускавець, – розповів радник з питань планування та координації реґіонального розвитку Програми «U–LEAD з Європою» Василь Федюк під час робочого візиту у Трускавець. На зустрічі консультанти проекту, міський голова та фахівці міської ради обговорили  питання впровадження сучасних інструментів реалізації інвестиційних інфраструктурних проектів на умовах державно-приватного партнерства.

«Не все можна зробити за рахунок кредитних та бюджетних коштів. Європейська та світова практика впровадження проектів на умовах державно-приватного партнерства свідчить, що реалізація проектів за таким механізмом дозволяє скоротити видатки міських бюджетів на їх впровадження, на утримання соціальної інфраструктури та підвищити якість житлово-комунальних, соціальних послуг. Тому участь у цьому проекті є для міста важливою. В рамках Програми Трускавець планує реалізувати як мінімум два пілотних  проекти», – розповів Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський.

Крім Трускавця участь в пілотному Проекті братимуть Тернопіль, Долина, Тростянець, Житомир та Шацька об’єднана територіальна громада.

Повідомлення прес-служби Трускавецької міської ради