Та найбільш  страшним є ґрип. За даними Міністерства охорони здоров’я, цьогоріч в Україні очікують три штами цього вірусу – “Гонконґ”, “Брісбен” та “Мічіґан”, який для нашої країни є новим. Медики радять вже зараз робити щеплення проти ґрипу, але стовідсоткового захисту вони не дають.

Штам “Мічіґан” – це підвид так званого “свинячого” ґрипу (А/H1N1). Він є дуже заразним та легко переходить від людини до людини. Інкубаційний період вірусу цього штаму коливається від чотирьох днів до тижня. Захворювання вирізняється тяжким перебігом та високою імовірністю розвитку ускладнень, таких як  пневмонія, менінґіт чи енцефаліт.

У хворих на грип типу “Мічіґан” підвищується температура до 38-40 градусів за Цельсієм. Гарячка тримається впродовж двох чи більше днів, високу температуру важко збити препаратами.

Головними симптомами “Мічіґану” є:

– головний біль;

– сонливість та загальна слабкість;

– сухий кашель без мокротиння;

– сльозогінність та підвищена пітливість;

– відсутність апетиту;

– сухість слизової оболонки носоглотки, рота;

– біль у м’язах, суглобах та кістках.

Також не виключені такі симптоми як кон’юнктивіт, нудота, блювота, діарея, біль у шлунку. Можлива відсутність нежитю. Подібні ознаки ґрипу є індивідуальними та не обов’язкові у всіх випадках.

Багаторічні спостереження за ґрипом, а також низький процент охоплення вакцинацією населення дають усі підстави спрогнозувати зростання кількості захворюваності на 14 відсотків.

У МОЗ нагадують, що протягом останніх двох років епідемія ґрипу в Україні починалась раніше на два тижні. Якщо зазвичай пік хвороби приходиться на кінець січня, то 2016 року піковим став грудень. Цю тенденцію наразі вивчають у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Грип «Мічіґан» очікується вже у листопаді.

Станом за минулий 45 тиждень в області відзначено зростання захворюваності на ГРВІ, але епідемічних порогів не перевищено.

Зареєстровано перевищення епідемічного порогу у віковій групі 15-17 років на 34,8 відсотка у Львові  У Дрогобичі, Стебнику та Трускавці рівень захворюваності нижче епідпорогових рівнів.

Вірусологічною лабораторією  ДУ  «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР)  з початку епідемічного сезону досліджено 21 зразок матеріалу від хворих  із підозрою  на ґрип  та ГРІ, позитивних результатів на грип не зареєстровано. Серед збудників ГРВІ виявлено в однієї  особи   РНК риновірус.

В Україні пройшли перереєстрацію вакцини проти ґрипу: “Інфлувак” (виробник – Нідерланди), “Інфлуензе Ваксин” (Китай), “Джісі ФЛЮ” (Корея) і “Ваксіґрип” (Франція). Станом на десяте листопада поточного року у Львівській області отримали щеплення проти грипу 328 осіб, в т.ч. з групи медичного ризику 42 осіб. (У Дрогобичі – 30 осіб (14 дітей), у Трускавці– 19 (шестеро дітей).

Хоча найкращий спосіб вберегтися від сезонного ґрипу – щорічна вакцинація, деякі прості правила допоможуть уникнути хвороби.

  1. «Захворів – сиди вдома»

Візьміть лікарняний.  Ґрип швидко передається, тому так званий «трудовий героїзм» (коли ви хворі йдете на роботу) лише сприятиме поширенню інфекції.

  1. Уникайте близького контакту з хворим

Намагайтеся якнайменше перебувати поряд із людьми, у яких застуда, нежить або кашель. Якщо захворіли ви, то тримайте дистанцію з іншими людьми, щоб вберегти їх від хвороби.

  1. Прикривайте ніс та рот

Під час кашлю та чхання грип розповсюджується особливо швидко. Прикрийте серветкою рот та ніс — це знизить ймовірність передачі інфекції іншим.

  1. Мийте руки

Часте миття рук допоможе захиститися від мікробів. Якщо поруч немає води та мила, використовуйте спреї для рук на спиртовій основі.

  1. Намагайтеся не торкатися обличчя

На руках дуже багато мікробів. Торкаючись руками обличчя, ви збільшуєте шанси мікробів потрапити в організм через очі, рот та ніс.

  1. Провітрюйте та дезінфікуйте приміщення

Регулярно провітрюйте приміщення, ретельно очищайте та дезінфікуйте поверхні, до якої часто торкаєтеся вдома, на роботі або в навчальних закладах. Це особливо важливо, якщо в приміщенні перебуває хворий.

  1. Привчіть себе до корисних звичок

Будьте фізично активними, уникайте стресу, висипайтеся, пийте багато води та харчуйтеся поживною їжею. Їжа у цей період повинна бути насиченою вітамінами, в першу чергу вітаміном С. Його багато в цитрусових, ківі, шипшині, журавлині,  шпинаті та квашеній капусті.

Любов ЯНКІВСЬКА,

завідувачка відділення організації

епіддосліджень Дрогобицького ММВ

ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України»