Наприкінці жовтня Головним управлінням Держпраці у Львівській області проведено інспекційне відвідування у товаристві з обмеженою відповідальністю, яке займається пасажирськими перевезеннями та зареєстроване у Дрогобичі.

Під час інспекції було виявлено порушення щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці стосовно  52 працівників товариства. Зокрема, працівникам не було проведено індексацію грошових доходів,  доплат за роботу  у нічний час та святкові дні.

Як наслідок,  Головним управлінням Держпраці у Львівській області, на підставі абзацу 4 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України, тобто за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, перевізника- порушника оштрафовано на  1 664 тисячі гривень.

З початку року на Львівщині за  недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці Головним управлінням застосовано 11 фінсанкцій на загальну суму 2 592 тисячі гривень.

Головне управління Держпраці у Львівській області вкотре закликає роботодавців дотримуватись вимог законодавства про працю та оплату праці.

Нагадуємо, що від першого січня 2017 року  мінімальна заробітна платня в Україні становить 3200 гривень.

Відповідно до статті 95 Кодексу законів про працю України мінімальна заробітна плата  – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці. Заробітна плата підлягає індексації у встановленому законодавством порядку.

Статтею 12 ЗУ «Про оплату праці» встановлено, що норми оплати праці (за роботу в надурочний час; у святкові, неробочі та вихідні дні; у нічний час; за час простою, який мав місце не з провини працівника; при виготовленні продукції, що виявилася браком не з вини працівника; працівників молодших вісімнадцяти років, при скороченій тривалості їх щоденної роботи тощо) і гарантії для працівників (оплата щорічних відпусток; за час виконання державних обов’язків; для тих, які направляються для підвищення кваліфікації, на обстеження в медичний заклад; для переведених за станом здоров’я на легшу нижчеоплачувану роботу; переведених тимчасово на іншу роботу у зв’язку з виробничою необхідністю; для вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років, переведених на легшу роботу; при різних формах виробничого навчання, перекваліфікації або навчання інших спеціальностей; для донорів тощо), а також гарантії та компенсації працівникам в разі переїзду на роботу до іншої місцевості, службових відряджень, роботи у польових умовах тощо встановлюються Кодексом законів про працю України та іншими актами законодавства України  є мінімальними державними ґарантіями.

Також звертаємо увагу, що відповідно до нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, заходи до притягнення суб’єкта господарювання до відповідальності за недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці вживаються незалежно від факту усунення цього порушення у ході інспекційного відвідування. За таке порушення передбачений штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення за кожного працівника, щодо якого воно скоєно.

Сектор взаємодії зі ЗМІ Головного управління Держпраці у Львівській області