Цього достойного мужа знає чи не кожен у його рідній Одесі, знають його й поз межами міста та й України, позаяк книжки його видані не однією мовою Європи, читають поета й за океаном.

Борис Херсонський – один з найкращих  з поетів, що пишуть нині російською й, це вже незаперечно, після Бродського в російськомовній поезії найбільшого автора навряд чи знайдемо. Дот того ж увійшов він і в історію сучасної української літератури, позаяк і пише, й перекладає власні російськомовні тексти українською.

А ще він – лікар, кандидат медичних наук, професор, ректор Київського Інститутусучасної психології та психіатрії,  відомий психіатр, один із авторитетів у цій царині.

Також відомий Борис Григорович своєю чіткою громадянською позицією, чиї тексти в ЗМІ та в соціальних мережах завше мають якнайширший розголос, до них дослухаються, їх обговорюють, з ними сперечаються…

Сьогодні у поета – уродини, з якими його щиро вітають численні друзі в Україні та поза нею, вдячні читачі та пацієнти й зичать якнайміцнішого здоров’я фізичного та душевного, гаразді, радости творчости, нових книжок і премій і усього найкращого.

Нехай летять собі літа,
Нам зупинити їх не вдасться.
Хай буде істина проста:
Чим більше літ – то більше щастя.
Людської шани зичимо й  тепла,
Достатку, злагоди в родині,
Журба щоб в безвість відійшла,
Була щоб радість в кожній днині.

Редакція Дрогобицької інтернет-ґазети «Майдан» долучається до всіх теплих вітальних слів, мовлених нині на адресу соленізанта й засилає побажання успіхів і добра. З роси, з води, пане Борисе!