Програма складається з 11 пунктів:

–    популяризація української мови та культури, історичної свідомості громадян в Україні та за кордоном.

–    підтримка народних домів області;

–    поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів;

–    підтримка музеїв області;

–    підтримка мистецьких шкіл області;

–    підтримка мистецьких ініціатив;

– відзначення державних свят, пам’ятних дат, ювілеїв загальнодержавного та регіонального рівня, вшанування особистостей;

–     підтримка видатних творчих особистостей;

–     підтримка установ і закладів культури обласного підпорядкування;

–    вшанування сучасних героїв, визначних постатей та промоція історико-культурних об’єктів;

–  співфінансування проектів, що реалізуються на території Львівської області із залученням міжнародної технічної допомоги.

Програмою також передбачено проведення низки конкурсів. Зокрема, Конкурс для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори, транскордонна співпраця, Конкурс оперного співу серед молодих виконавців імені Василя Сліпака, Конкурс культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської областями,  Конкурс «Топ-10 народних домів», Конкурс мистецьких проектів серед громадських організацій Львівщини, Конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини та Конкурс проектів національних товариств Львівщини.

Обсяг бюджетних фінансових ресурсів на реалізацію Програми у 2018 році становить 11 250 тисяч гривень. Принагідно зазначимо: закупівлі та послуги, які будуть реалізовуватись в рамках Програми, проводитимуться через систему “ProZorro”.

Прес-служба Львівської обласної ради