“…Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи”, – так влучно сказала про співачку  Ніна Матвієнко.
 Оксана Муху не лякають  експерименти, й вони їй вдаються. За що б не бралася співачка, кожен її проект стає відкриттям: народні пісні, пісні на вірші «від Шевченка до Костенко», колискові, авторські твори – у цілому від автентичної і до сучасної експериментальної музики. Утім „тріумф” Оксани відбувається без жодного патосу, високих слів чи гучних заяв – все завше щиро і переконливо. Напевне тому зали на концертах повні людьми і доброзичливою атмосферою.
 «Різдвяний вечір по-львівському» – новий проект Оксани Мухи і друзів. У час Різдва, 12 січня 2018 року вокалістка запрошує усіх шанувальників української пісенної традиції та співу високого ґатунку , на свій сольний концерт у Дрогобичі.  Початок о 18 годині.
Колядки і щедрівки, обрамлені теплими, акустичними аранжуваннями звучатимуть у супроводі «Різдвяної оркестри». Ця святкова концертна програма Оксани Мухи – по-новому осмислене давнє й бережно перенесене у сучасний світ. Оксана Муха не руйнує традицію – незмінними у святковій програмі залишаться оригінальна мелодія колядок, тексти, зміст, які закладено віками. А їй і не треба нічого вигадувати – від природи красивий голос переконує найвибагливішого меломана краще за всі спецефекти та бутафорні декорації.
 «Для мене важлива родинна, затишна атмосфера. Різдвяний концерт «біля домашнього багаття» – cвятковий і затишний. Мої друзі-музиканти (капела “Дударик”),  з якими буду на сцені, – це справжні художники-імпровізатори, і навіть я до кінця не уявляю, якими барвами вони розмалюють колядки цього разу. Але основне, що кожного разу вони дарують нам усім радість і доброту, як і саме свято Різдва», – каже співачка і запросила відсвяткувати Різдвяні свята-2018 разом – 12 січня у Драмтеатрі!
 Концерт у Дрогобичі відбудеться в рамках різдвяного туру Оксани Мухи містами Західної та Центральної України.
Оксана Муха на Facebook
https://www.facebook.com/Oksana.Mukha.Music/
Результат пошуку зображень за запитом "Різдвяний вечір від Оксани Мухи"
Світлини – архів співачки.