Гортаю стрічку новин. Я вам скажу, що це страшне. Серед моїх співвітчизників та друзів по ФБ кількість кретинів (медичний термін, прошу не ображатись заздалегідь) досягає якогось непристойно високого рівня – чи не 20 відсотків. Це жахіття. Кретини перепощують новину, начебто, від першого  січня вступить в дію закон, що забороняє виїзд чоловіків до 45 років за кордон і має бути чергова хвиля мобілізації. Вони це репостять з помийної ями “Інфо-сотка”. Крім того не цураються “Елізе” чи іншого гівна…Кретини коментують успішні випробування нашої ракети “Вільха”, як даремну витрату коштів. Кретини в коментарях стверджують, що наша поліція піймала не бориславських різунів, а невинних дітей, яким навішають подвійне вбивство…

Люди, я сплю?! Дебілота справді вважає, що ці хлопчики з Трускавця, з “хороших сімей” не винні?! Що це злі мєнти їм “шиють справу”, бо хлопчики симпатичні і зарізати, як свиню, двадцятирічну дівчинку не могли?! Ви, скоти, видаляйтесь з друзів, бо в реалі – плюну вам в лице. Я чув знайомих оперів і розумію, що ці “милі хлопчики” вас би зарізали не вагаючись, якщо б ви просто не мали закурити, а їм ТРЕБА БУЛО.

Мій товариш сказав, що народ бідний, тому така злочинність. Я кажу, ні. Я кажу цей народ ох@їв від безкарності і себелюбства. Цей народ оскотинився не від зубожіння (бо його нема) – цей народ зійшов з котушок через власну скотську і страшну сутність. Він огидний, сцикливий, лінивий, себелюбний і страшний у своїй ненависті до собі подібних. Він ходить до церкви, щоб подивитись у що вбраний сусід і обмовити його. Він кричить, що війна вигідна “владі” і ні копійки не дасть на фронт. Він ніколи не допоможе сироті “бо нема чого байстрюків плодити”. Це не народ. Це – череда жуйних. Зневажаю і ненавиджу його. Маю надію, що з нього таки, колись, виростуть діти, які зможуть стати Людьми і Нацією.

Господь, іноді, творить дива.
Хочу вірити, що й з тим ґенетичним матеріалом, якими ми є.

Амінь.

Спаси нас, Господи.
Від нас самих.

Володимир Шершень БАРАНЯК