Недавно у жінки виявили важку хворобу. Про це повідомляє “Діловий Стрий”.

«Не наркоманка, не алкоголічка, а донька священика. ТРУДОГОЛІК. Віднині – щодня – впродовж півтора року «пропиватиму» мінімальну зарплату. Три пігулки, вартість кожної 1000 грн. Маю вірусний гепатит В+Д, який перейшов у прогресивний цироз. Фіброз 4-го рівня, а той наробив біди, розширивши венозну систему стравоходу і з’їв 65-70% моєї печінки. Такого букету можна досягти за 15-20 років. Уявляєте? Можна жити і не знати, що тебе «лагідно вбивають». Так називають цю біду. Її можна «отримати» тільки через кров. У так званих стоматологів, манікюрниць, у лікарнях…

Та хоча мій випадок надскладний і львівські світила дивилися на мене як на «екземпляра», який однією ногою вже там. Я буду жити, буду здорова і працюватиму!», – написала на своїй сторінці у Фб Марічка Ходовицька.

Вона також додала, що почала втрачати вагу. Жінка просить про фінансову допомогу, адже сама впоратись з лікуванням не може.

«Дякую усім, хто мене підтримує і хто молиться за мене. Мені соромно, але прошу усіх, хто чим може допомогти мені. З вдячністю, Ваша Марічка Ходовицька», – додала жінка.

Номер картки ПриватБанку

4731219100975162 Марія Ходовицька

Джерело